Dynacoat wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników

17 lut 2020

Marka Dynacoat należąca do AkzoNobel została partnerem piątej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników.

Firma AkzoNobel była patronem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników w ubiegłym roku. Jej specjaliści przygotowali wówczas dla uczestników kilka konkurencji, m.in. przygotowanie elementu do polerowania i polerowanie pod pomiar spektrofotometrem, przygotowanie koloru na wadze według danych z pomiaru spektrofotometrem, a także mierzenie szpachli na wadze po dodaniu utwardzacza. Tym razem AkzoNobel pojawi się na Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodych Lakierników ze swoją marką Dynacoat, która oferuje kompaktowy system łatwych w użyciu produktów zapewniających profesjonalne wykonanie prac. Zawiera on zmywacze, szpachlówki, podkłady, system lakierów bazowych, lakiery bezbarwne, lakiery nawierzchniowe, utwardzacze oraz dodatki.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników 2020 to już piąta edycja konkursu. Wydarzenie gromadzi ekspertów branży lakierniczej i liczne grono uczniów szkół kształcących w zawodzie lakiernika samochodowego. Do konkursu zgłaszają się placówki edukacyjne z całego kraju, a ze względu na rosnące zainteresowanie zestaw konkurencji jest wciąż rozbudowywany. Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników to jednocześnie nie tylko zawody, ale także okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji o tym, jak zachęcić młodzież do wyboru zawodu lakiernika samochodowego.

W tym roku finał Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników odbędzie się w dniach 26-29 marca podczas największych targów Poznań Motor Show.

AkzoNobel to jeden z czołowych producentów farb i lakierów działający na rynkach 150 krajów. W Polsce firma jest obecna od ponad 20 lat, dostarczając m.in lakiery i powłoki stosowane w przemyśle. Dysponuje także szeroką siecią dystrybucji, oferując swoje produkty lakiernikom pod markami Dynacoat i Wanda.

 

Zostaw Komentarz