Dystrybutorzy komunikują

17 mar 2020

Postępująca koronawirusowa epidemia zaczyna coraz mocniej wpływać na życie wszystkich mieszkańców naszego kraju. Siłą rzeczy będzie też odbijać się na funkcjonowaniu motoryzacyjnego rynku wtórnego. Jak na razie jednak, sadząc po komunikatach czołowych polskich dystrybutorów, akurat ta branża działa bez większych zakłóceń.

 

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i w trosce o zdrowie zarówno klientów, jak i naszych pracowników, Inter Cars zaleca składanie zamówień za pomocą Katalogu Online lub poprzez telefon. Jednocześnie sugerujemy ograniczenie osobistych wizyt w filiach Inter Cars. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo na osobistą wizytę, prosimy o przestrzeganie wszelkich możliwych środków ostrożności, w szczególności zaś:
• zachowania bezpiecznej, 1-metrowej odległości od rozmówcy;
• regularnego i dokładnego mycia rąk wodą z mydłem lub ich dezynfekcję środkiem na bazie alkoholu.

Obecnie pracujemy normalnie, wszystkie procesy są realizowane, wszystkie lokalizacje działają. Dostawy towaru przebiegają niezmiennie. Niemniej prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów, tak by zminimalizować niepotrzebne „krążenie” towaru.

Bardziej szczegółowe informacje dostępne będą telefonicznie w naszych filiach i u przedstawicieli handlowych.

Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i maksimum ostrożności w tej nowej dla nas wszystkich sytuacji.

 

Pomimo międzynarodowych i wewnętrznych ograniczeń spowodowanych pandemią SARS-Cov-2, spółka ELIT Polska bez zmian kontynuuje swoją działalność operacyjną. W pełnym zakresie przyjmowane i realizowane są zamówienia i dostawy do filii oraz warsztatów.

Jednocześnie, stosując się do zaleceń służb sanitarnych, ELIT Polska zaleca ograniczenie osobistych wizyt w filiach na rzecz składania zamówień on-line lub telefonicznych. Wszystkie działy pracują w tym samym trybie i godzinach.

Obecnie dostawy towarów do Polski, jak i poszczególnych magazynów oraz filii realizowane są bez żadnych zakłóceń. Tym samym utrzymany jest na bieżąco ciąg zamówień i usług. Niemniej warto dokonywać przemyślanych zakupów, by zapobiegać niepotrzebnemu „krążeniu” towaru.

W przypadku konieczności osobistej wizyty w filii ELIT Polska należy przestrzegać ogólnie przyjętych zasad – zachowania bezpiecznej odległości min. 1,5 metra od drugiej osoby, dokładnego mycia rąk oraz ich dezynfekcji, niepodawanie rąk podczas powitania i ograniczenia transakcji gotówkowych na rzecz transakcji on-line bezpośrednio z poziomu katalogu cyfrowego.

 

 

Zostaw Komentarz