Dywaniki dla Ameryki

26 wrz 2022

W trakcie niedawnych targów Automechanika 2022, po raz pierwszy zaprezentowane zostały zaprojektowane i wytwarzane w Polsce dywaniki samochodowe marki Race Rock o charakterystycznych wysokich  krawędziach.

Race Rock to już piata marka powołana do życia przez firmę FroGum z Grodziska Mazowieckiego, rodzinne przedsiębiorstwo z blisko 40-letnim doświadczeniem, specjalizujące się w produkcji dywaników samochodowych i wkładek do bagażników. Sygnowane tą marką dywaniki o wysokich brzegach stworzone zostały specjalnie z myślą o topowych samochodach sprzedawanych na rynku amerykańskim, których wszakże nie brakuje również na naszym kontynencie. Przy ich projektowaniu wykorzystana została technologia skanowania 3D, dzięki czemu doskonale wpasowują się w przeznaczone dla nich miejsce. Uwagę zwrócono również, by tworzywo z jakiego powstają nie zawierało substancji szkodliwych dla zdrowia.

Produkty Race Rock będą dostępne w Polsce oraz na niemal każdym europejskim rynku. Mając jednak świadomość, że nasze najnowsze dywaniki świetnie sprawdzają się w dużych autach amerykańskich, niebawem trafią one za ocean, gdzie dostępne będą pod nazwą Omac Texas. Jest to możliwe, dzięki dobrej współpracy z firmą Omac. Znając ogromne zamiłowanie do aut oraz przywiązanie do akcesoriów samochodowych wśród Amerykanów, jesteśmy przekonani, że nasz produkt szybko stanie się hitem – mówi Patrycja Frontczak-Kopeć, Brand Strategy Director firmy FroGum.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz