Dziesięć nowych sond lambda od DENSO

28 lip 2023

DENSO Aftermarket rozszerzyło ofertę o 10 nowych sond lambda, które mają łącznie 745 zastosowań w ponad 15,5 mln pojazdów.

Nowe sondy lambda, które ostatnio pojawiły się w ofercie DENSO, zastępują 64 numery części OE i mają 745 zastosowań w pojazdach takich marek, jak Audi, Chrysler, Dacia, Hyundai, Jeep, Kia, Nissan, Renault, Seat, Skoda i VW. Szczegółowe informacje o nowych czujnikach tlenu są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc, zaś ich zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Zaawansowane technologicznie sondy lambda DENSO pomagają efektywniej spalać paliwo i tym samym ograniczać emisję spalin. DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond tego wytwórcy spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda DENSO dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem) jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).

 

 

 

 

Zostaw Komentarz