ELIT Polska dla flot

01 lut 2021

Zarządzanie flotą pojazdów wymaga korzystania z produktów i usług wysokiej jakości, ale także cyfryzacji wszelkich możliwych procesów. ELIT Polska szczyci się, że za sprawą sieci swoich autoryzowanych serwisów samochodowych, dostępu do setek tysięcy części oraz platformy online do zarządzania flotą, jest jednym z liderów w tej dziedzinie. Zlecanie naprawy, generowanie zestawień, kontrolowanie bieżących wydatków czy wysłanie samochodu do warsztatu poprzez usługę „door to door” – wszystko to może odbywać się prosto i przy zachowaniu gwarancji producenta.

Rozporządzenie unijne GVO daje każdemu użytkownikowi auta prawo do obsługi i naprawy pojazdu poza autoryzowaną siecią obsługi (ASO), tzn. w niezależnym serwisie. Można ponadto wybierać między częściami sygnowanymi marką producenta pojazdu, a ich tańszymi odpowiednikami wysokiej jakości. Tym samym zarówno prywatni użytkownicy, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów nie muszą przeprowadzać przeglądów swych aut w ASO. By z kolei właściciele flot mogli całym procesem zarządzać jak najefektywniej, wiele firm oferuje im odpowiednie rozwiązania. Jedną z nich jest ELIT Polska.

Platforma on-line do zarządzania flotą „www.flota.elitpolska.pl” to narzędzie, dzięki któremu można łatwo i wygodnie z dowolnego urządzenia (smartfon, komputer) zarządzać flotą pojazdów. Poprzez platformę można nie tylko zlecać naprawy, generować zestawienia, wystawiać faktury, kontrolować bieżące wydatki czy kilkoma kliknięciami wysłać samochód do warsztatu. Możliwe jest również ustawienie alertu z przypomnieniem o przeglądzie czy sprawdzenie, jakie przebiegi mają poszczególne samochody, który jest najbardziej awaryjny. Poprzez platformę negocjujemy dla klienta najlepsze ceny za wykonanie danych usług i przekazujemy do akceptacji. W efekcie platforma ELIT Polska sprawia, że praca fleet managerów jest znacznie efektywniejsza – zapewnia Łukasz Grądzki, manager ds. klientów flotowych w ELIT Polska.

ELIT Polska zapewnia szeroką ofertę części z 12-miesięczną gwarancją. Części mogą być zarówno nowe, jak i regenerowane. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, warsztaty partnerskie sieci ELIT znajdują się w tylu miejscach w Polsce, że z łatwością użytkownicy samochodów znajdą je w swojej najbliższej okolicy. W skład usług oferowanych flotom przez ELIT Polska wchodzą naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze, montaż szyb, sprzedaż, dostawa, serwis i przechowywanie ogumienia, naprawa na podstawie stawki roboczogodziny określanej przez program VIVID, usługi w zakresie napraw powypadkowych oraz rozliczeń z ubezpieczycielem, udostępnianie samochodu zastępczego, bezpłatna infolinia techniczna w zakresie serwisowania pojazdów, usługa „door to door”.

Zostaw Komentarz