Elit Polska i akumulatory ERA

05 wrz 2020

Elit Polska wprowadza do oferty akumulatory ERA, zarówno przeznaczone do samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Baterie te mogą zostać zastosowane w 98 % europejskiego parku pojazdów.

Jak zapewniają przedstawiciele ELIT Polska, akumulatory rozruchowe ERA zapewniają maksymalną pewność rozruchu w każdej sytuacji. Ich gama obejmuje 3 główne typy:

  • ERA AGM – oferują maksymalną wydajność w nowoczesnych pojazdach wyposażonych w zaawansowane systemy Start-Stop oraz pojazdach klasy średniej i wyższej o największych wymaganiach co do poboru energii ze względu na dużą liczbę dodatkowych odbiorników energii.
  • ERA EFB – zapewniają wysoką wydajność w podstawowych systemach Start-Stop i pojazdach o wysokim zapotrzebowaniu na energię.
  • ERA SLI – przeznaczone do pojazdów bez funkcji Start-Stop.

Akumulatory marki ERA to kolejna nowość w szerokiej ofercie Elit Polska. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom baterie właśnie tego producenta. ERA znana jest z wykorzystania zaawansowanych technologii, długiej żywności, stabilności cyklu oraz wysokich parametrów bezpieczeństwa. Akumulatory ERA objęte są 3-letnią gwarancją producenta i dostępne będą we wszystkich filiach ELIT Polska oraz w katalogu zamówieniowym dla klientów biznesowych – mówi Anna Cebeńko, marketing manager w Elit Polska.

Zostaw Komentarz