ELIT Polska poleca wycieraczki Negotti

16 gru 2022

Pióra wycieraczek samochodowych przez cały rok wykonują tytaniczną pracę. Słońce, sól, piasek, błoto i śnieg, to warunki, które bardzo wpływają na ich działanie. Bardzo dobrze radzą sobie nimi wycieraczki firmy Negotti dostępne w ELIT Polska – zapewniają przedstawiciele firmy.

Jesienią i zimą dobry płyn do spryskiwaczy i nowe pióra wycieraczek są niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu, a to z powodu wzbijanych przez koła pojazdów drobin soli drogowej i brudnej wody z błota pośniegowego, które skutecznie ograniczają widoczność. Właścicielom samochodów, którzy jeszcze nie założyli nowych piór, przedstawiciele firmy ELIT Polska polecają zwrócić uwagę na dostępne w tej sieci sprzedaży, wycieraczki marki Negotti. Gama produktów obejmuje wycieraczki przednie i tylne, a także metalowe ramiona wycieraczek. W ofercie dostępne są zarówno nowoczesne wycieraczki płaskie z różnymi typami mocowań, jak i standardowe metalowe wycieraczki szkieletowe. Uzupełnieniem jest największy w Polsce asortyment ramion tylnych wraz z piórami.

Producenci wycieraczek samochodowych podkreślają, jak ważne są dla nich wielogodzinne testy w ekstremalnych warunkach. Laboratoryjne symulacje nie odtworzą bowiem wszystkich zdarzeń, jakie mogą przydarzyć się na drodze. Dlatego Negotti pióra wycieraczek testuje również w motorsporcie. Odcinki specjalne rajdów samochodowych są bowiem rozgrywane w różnorodnych warunkach pogodowych.

– Rekomendujemy zmianę piór wycieraczek dwa razy w roku. Sezon jesienno-zimowy jest dobrym czasem na wymianę zużytych wycieraczek na nowe. Uszkodzeniu wycieraczek przez oderwanie zamarzniętej gumy od szyby można łatwo zapobiec. Wystarczy zastosować odmrażacze, które pomogą skutecznie usunąć warstwę lodu – mówi Sławomir Koźlik, product manager ELIT Polska.

 

 

 

Zostaw Komentarz