ELIT Polska udostępnia katalog Stahlgruber

08 gru 2019

Z początkiem grudnia ELIT Polska udostępnił swoim klientom katalog zawierający ponad pół miliona referencji części i akcesoriów z oferty wiodącego dystrybutora w Europie Zachodniej – firmy Stahlgruber. Szybki łańcuch dostaw gwarantuje dostarczenie zamówienia do warsztatu w czasie do dwóch dni.

Firma braci Otto i Willego Gruberów powstała w Niemczech w latach 20. ubiegłego wieku. W kolejnych dekadach ze składu materiałów metalowych ewoluowała w kierunku motoryzacji. Dziś jest jednym z liderów dystrybucji części do pojazdów w kilku krajach Europy, m.in. w Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji i we Włoszech. Od roku 2018 Stahlgruber należy do LKQ Corporation, która jest także właścicielem sieci ELIT.

– Przynależność do jednej, globalnej grupy kapitałowej pozwala wykorzystać jej potencjał do budowania pozycji na rynkach lokalnych. Dzięki dostępowi ELIT Polska do zasobów katalogu Stahlgruber poszerzamy naszą ofertę o wyroby producentów i marek nieproponowane do tej pory na naszym rynku. W efekcie zapewniamy większy wybór, co zawsze jest korzyścią dla klienta – warsztat może liczyć na zaopatrzenie u jednego dostawcy w potrzebne do naprawy pojazdów części w różnych przedziałach cenowych. Pozostajemy przy tym wierni naszym założeniom, że są to wyłącznie produkty o jakości OE – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Operacyjny w ELIT Polska.

Poza dostępem do oferty Stahlgruber, ELIT Polska gwarantuje szybką dostawę. Zamówienia złożone do godziny 13:00 dostarczane są do magazynu we Wrocławiu jeszcze tego samego dnia. Pozwala to na realizację zlecenia w województwie dolnośląskim w czasie krótszym niż jedna doba. Z kolei filie w Krakowie i Dębicy otrzymują towar następnego dnia, tym samym trafia on do warsztatów maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Z oferty Stahlgruber skorzystać mogą tylko zarejestrowani klienci ELIT Polska.

 

Zostaw Komentarz