Elring na nowej stronie

29 sie 2022

Po sześciu latach od ostatniej przebudowy uruchomiona została nowa strona internetowa firmy Elring. Oprócz bardziej nowoczesnego wzornictwa, strona zapewnia użytkownikom wiele ulepszonych oraz zupełnie nowych funkcji. Dodatkowe rozszerzenia są już przygotowywane.

Nowa strona internetowa stanowi dla firmy Elring centralny element strategii cyfryzacji oraz komunikacji, zaś odwiedzającym oferuje nowe możliwości, by dowiedzieć się wszystkiego o portfolio produktów i najróżniejszych usługach oferowanych przez Elring. – Pandemia koronawirusa spowodowała zwiększenie potrzeb informacyjnych naszych klientów, które coraz częściej zaspokajane są w sposób cyfrowy. Dlatego konieczne było dostosowanie się do zmienionych oczekiwań. Nasza nowa strona internetowa jest jeszcze bardziej nowoczesna, informacyjna i w sposób zorientowany na cel prezentuje nową, ulepszoną ofertę serwisową – powiedział Joel Maier, dyrektor działu zarządzania produktem.

I tak nowy portal internetowy Elring zapewnia bogatsze w informacje strony dotyczące produktów, a także przejrzysty kalendarz z terminami nadchodzących targów i wydarzeń. Jeśli ktoś szuka konkretnego produktu, może teraz znaleźć go szybciej, ponieważ funkcja wyszukiwania została znacznie ulepszona. Zmieniona została również funkcja wyszukiwania partnerów handlowych, która wyniki wyświetla obecnie na znanej z innych stron internetowych mapie Google. W portalu zintegrowana została także popularna Akademia Elring z własnym panelem nawigacyjnym, na którym pokazywane są zdane egzaminy oraz certyfikaty dostępne do pobrania.

Priorytetem przy projektowaniu nowej strony była zgodność z urządzeniami mobilnymi, wiec oczywiście została ona zoptymalizowana pod kątem smartfonów i tabletów. Całkowicie nowe jest kompleksowe centrum multimedialne, które obejmuje wszelkie media i informacje (TSI i VSI), a także praktyczną funkcję filtrowania danych. Obowiązkową pozycję stanowi także aktualizowany na bieżąco katalog online. Osobom, które interesują się nie tylko produktami i usługami Elring, lecz także możliwościami kariery w koncernie ElringKlinger, z pewnością spodoba się nowy obszar temu poświecony.Już w niedalekiej przyszłości na stronie należy spodziewać się kolejnych innowacji, gdyż prace nad nimi dobiegają końca.

 

Zostaw Komentarz