ENRG – nowa marka akumulatorów

10 cze 2021

Oferta Inter Cars została wzbogacona o akumulatory ENRG. Nową markę wyróżnia m.in. szeroka oferta produktowa obejmująca także akumulatory wykonane w najnowszej technologii AGM i EFB, które są przeznaczone do pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię.

 

ENRG to nowa marka własna Inter Cars. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, stwarza ona kierowcom dostęp do szerszej oferty akumulatorowej i możliwość większego wyboru produktu o jakości gwarantowanej przez dostawcę.

Jakość oraz szerokość oferty pozycjonują akumulatory ENRG jako jeden z ciekawszych produktów wśród marek własnych w tym asortymencie. Spodziewamy się, że akumulatory ENRG zostaną szybko docenione przez klientów, którzy dostrzegą liczne zalety nowych produktów – mówi Michał Adamaszek, dyrektor segmentu Akumulatory w Inter Cars.

W ofercie marki ENRG dostępne są wszystkie rodzaje akumulatorów. Jest to pierwsza marka własna wprowadzona na rynek z tak szeroką gamą produktów, obejmująca m.in. akumulatory wykonywane w najnowszej technologii AGM (Absorbent Glass Mat). Baterie tego rodzaju są proponowane przede wszystkim użytkownikom pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię wynikającym ze specyfiki jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej liczby odbiorników energii elektrycznej. Dodatkowo doskonale sprawdzają się przy systemach Start-Stop. W gamie ENRG znaleźć można także akumulatory EFB (Enhanced Flooded Battery) o większej wydajności niż konwencjonalne baterie.

Jak zapowiadają przedstawiciele Inter Cars, marka ENRG stanie się także istotnym graczem na rynku samochodów ciężarowych.

Zostaw Komentarz