Entertrade z nagrodą

28 gru 2020

Firma Entertrade, właściciel marki KAMOKA, została laureatem przyznawanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców nagrody „Dobra Firma” w kategorii „Najlepszy Innowator”. To kolejne, po Diamentach Forbes, wyróżnienie otrzymane przez Entertrade w mijającym roku.

Nagrody Związku Przedsiębiorców i Pracodawców są przyznawane na podstawie twardych danych dostarczonych przez agencję wywiadu gospodarczego, opracowanych z wykorzystaniem odpowiednio dobranych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów ZPP. Wybór kandydatów do nagród odbywa się przy współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego – Info Veriti Polska Sp. z o.o.

Zarząd firmy planuje na kolejny rok dalszy rozwój przedsiębiorstwa, polegający nie tylko na poszerzaniu obecnego asortymentu marki KAMOKA, ale także rozpoczęciu działalności w nowych obszarach.

KAMOKA to marka części samochodowych pochodzących z fabryk dostarczających swe wyroby producentom samochodów. Pod nazwą tą oferowanych jest obecnie 87 linii produktowych tworzących 15 grup, m.in. elementy zawieszenia, nadwozia, układu hamulcowego i kierowniczego, przeniesienia napędu, filtry, wycieraczki. Asortyment obejmuje elementy do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Zostaw Komentarz