EVERT ATF PRO – nowość na polskim rynku

18 paź 2023

Inter Cars wprowadza do swojej oferty wyposażenia warsztatowego kolejną nowość – automatyczne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów EVERT ATF PRO.

Urządzenie EVERT ATF PRO, dostarczane przez firmę EVERT, cenionego producenta sprzętu warsztatowego jest w pełni automatyczne i łatwe w obsłudze. Spełnić zatem powinno również oczekiwania warsztatów wchodzących w biznes obsługi skrzyń automatycznych. Ma ono układ automatycznej regulacji przepływu oleju podczas dynamicznej wymiany, dzięki czemu niezbędne czynności zostały znacząco ograniczone. Po rozpoczęciu procesu urządzenie automatycznie zmienia wydatek oleju, dostosowując się do warunków pracy skrzyni biegów pojazdu w taki sposób, aby wymiana oleju przebiegała szybko i efektywnie, bez względu na różnicę ciśnień czy temperatur. Dodatkowo ATF PRO kontroluje, czy ilość nowego oleju oraz ilość miejsca w zbiorniku na stary olej jest wystarczająca do przeprowadzenia procesu wymiany. Urządzenie zostało także wyposażone w drukarkę do drukowania dla klientów raportów z obsługi.

Aby wraz z urządzeniem dostarczyć do warsztatu maksymalne wsparcie techniczne po zakupie, Inter Cars proponuje jednocześnie:
● całodniowe szkolenie z obsługi wraz z uruchomieniem urządzenia w warsztacie;
● nielimitowany dostęp do bazy procedur wymiany dynamicznej i statycznej;
● stałe wsparcie doradcy technicznego.

– Z roku na rok rośnie sprzedaż nowych samochodów z automatycznymi skrzyniami. Z reguły, po pewnym przebiegu, zaleca się w nich wymianę oleju przekładniowego ATF. Zauważamy więc coraz większe zainteresowanie ze strony naszych klientów usługami tego typu oraz stale zwiększającą się liczbę zapytań o urządzenia do dynamicznej wymiany ATF. Dlatego pojawienie się ATF PRO w naszej ofercie to zdecydowana odpowiedź na potrzeby rynku  – mówi Adam Możdżonek, Product Manager w dziale Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

Zostaw Komentarz