Exide – łatwiejsze wyszukiwanie

05 kwi 2016

Firma Exide Technologies wprowadziła nową aplikację przeznaczoną do wyszukiwania akumulatorów. Wykorzystuje ona zgromadzone przez Exide rekomendacje zastosowań, które pozwalają użytkownikowi szybko odnaleźć akumulator odpowiedni dla konkretnego pojazdu.

Nowa wersja, która zastąpi obecną aplikację Exide, ma odświeżoną szatę graficzną, jest łatwiejsza w obsłudze i nawigacji. Jej ulepszonemu działaniu towarzyszy nowy, przejrzysty design. W aplikacji, która obejmuje ponad 5000 modeli pojazdów, dostępne są także propozycje akumulatorów do jednośladów.

Aplikacja dostępna jest w wersjach przeznaczonych do systemów IOS oraz Android i działa zarówno na smartfonach, jak i na tabletach. Te same rekomendacje zastosowań można znaleźć w tradycyjnych, drukowanych katalogach Exide oraz w wyszukiwarce online, dostępnej na stronach Exide.com i Akumulator.pl.

Wszystkie rekomendacje zastosowań, które zgromadził Exide, są dobierane przez zespół specjalistów i regularnie aktualizowane wraz z pojawianiem się nowych modeli pojazdów. Twórcy aplikacji zapewniają jednocześnie, że  za jej pomocą wyszukiwanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne, a dobór akumulatora stał się jeszcze szybszy i łatwiejszy. Użytkownicy mogą znaleźć i dobrać akumulator przez wpisanie:  numeru VIN,  marki i modelu pojazdu, a także korzystając z innych kryteriów wyszukiwania – w zależności od pojazdu.

Exide wprowadził pierwszą na rynku aplikację do wyszukiwania akumulatorów w 2011 roku i w ten sposób udostępnił w wersji mobilnej nasze najlepsze rekomendacje zastosowań i informacje produktowe – mówi Michael Ostermann, dyrektor Exide Technologies na obszar Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. – Wprowadzona właśnie nowa aplikacja jest jeszcze lepsza, odświeżona wizualnie i typograficznie, optymalna dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Aplikacja Exide daje także możliwość wyszukiwania rekomendacji zastosowań dla motocykli i skuterów – dodaje.

Aby pobrać aplikację, należy odwiedzić App Store lub Google Play i wpisać frazę „wyszukiwarka akumulatorów Exide”. Użytkownicy starej wersji aplikacji otrzymają powiadomienie o możliwości pobrania aktualnej wersji.

 

Zostaw Komentarz