Express Klub 2019 – Dubaj oczarował klientów Inter Cars

17 gru 2019

Dubaj to wyjątkowa metropolia, która swoim rozmachem i przepychem budzi podziw nawet u najbardziej doświadczonych podróżników. Ponad 300 zwycięzców Express Klubu 2019, konkursu organizowanego przez Inter Cars, mogło na własne oczy zobaczyć, jak wygląda jedno z najbardziej luksusowych miast na świecie. Przygotowano dla nich także inne atrakcje.

Express Klub to inicjatywa ogłoszona na początku 2019 roku, będąca częścią kampanii „Dookoła Świata z Inter Cars”. Konkurs od początku budził ogromne emocje i rozpalał wyobraźnię wielu klientów. Nagrodą w tej rywalizacji był bowiem fantastyczny wyjazd do jednego z najbardziej intrygujących zakątków naszej planety, a mianowicie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, by klienci Inter Cars mogli na własne oczy przekonać się, czy wszystkie historie opowiadane o tym kraju, mają jakiekolwiek racje bytu.

Wyjazd podzielony został na dwa etapy: pierwsza część miała za zadanie pokazać najbardziej charakterystyczne i imponujące obiekty Emiratów, drugą poświecono na relaks i odpoczynek w niemalże rajskich warunkach ekskluzywnego hotelu, usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ciepłego i błękitnego Morza Arabskiego.

I tak pierwsza część objęła takie atrakcje jak m.in. wizytę w największym na świecie zamkniętym parku rozrywki Ferrari, zwiedzanie „Serca Dubaju”, czyli najstarszej części miasta, wjazd na 125. piętro najwyższego budynku świata – Burj Kahlifa, zakupy w największym, ultranowoczesnym centrum Dubai Mall, wyprawę autami 4×4 na pustynię, pokazy sokolnictwa, wspaniałe arabskie jedzenie podczas kolacji w beduińskim kampie i jeszcze kilka innych innych. Z kolei ostatnie trzy dni to ekskluzywny wypoczynek w Ras Al Khaimah w formule all inclusive. Wypełniły je m.in kąpiele w Morzu Arabskim i basenach, wieczorne zabawy przy muzyce oraz turniej o Puchar Prezesa Inter Cars w siatkówce plażowej. Był to także czas, podczas którego uczestnicy mogli poznać się jeszcze lepiej i porozmawiać na interesujące ich tematy.

– To mój pierwszy raz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że zarówno przygotowane atrakcje, jak i samo zakwaterowanie stoją na bardzo wysokim, o ile nie na najwyższym z możliwych, poziomie. Niewątpliwą zaletą tego typu wyjazdów jest również możliwość porozmawiania z ludźmi z branży i nawiązania nowych kontaktów, które, wierzę, w przyszłości zaowocują nowymi możliwościami biznesowymi – powiedział Marcin Mikulski, prezes Zarządu M Service.

– Cały wyjazd zorganizowany został w fantastyczny sposób. Imponuje zarówno rozmach, jak również jakość i nastawienie na szczegóły. Nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach. Jestem już któryś raz w tym kraju, ale nie spotkałam się jeszcze z takim profesjonalizmem ze strony organizatorów – dodaje Karolina Kobierecka, współwłaścielka firmy RubinTrans.

Express Klub 2019 dobiegł końca. To jednak nie koniec podróży klientów w ramach programu Dookoła Świata. Już teraz osoby odpowiedzialne w Inter Cars za organizowanie nowych inicjatyw podróżniczych zapowiedziały, że po tak dużym sukcesie tegorocznej edycji, planują kolejne destynacje. Jakie? Już niedługo wszystko będzie jasne.

Partnerami akcji Dookoła Świata są Aisin, ATE, Bosch, Castrol, Comma, Contitech, Danblock, Delphi, Denso, Erling, Exide, Febi, Federal, Teneco, Driv, Filtron, KYB, Magneti Marelli, Mahle, Mann, Meyle, Motul, NGK, Nissens, Osram, RWJ, Schaeffler, SKF, Total, ELF, Valeo, Varta, ZF Aftermarket, TRW.

Zostaw Komentarz