Fanshop NGK SPARK PLUG rusza w sieci

21 kwi 2020

Firma NGK SPARK PLUG uruchomiła sklep internetowy, w którym można kupić lifestylowe produkty opatrzone znakiem tego producenta.

Niedawno uruchomiony internetowy fanshop NGK SPARK PLUG jest dostępny na razie w języku angielskim i niemieckim, lecz dostarcza artykuły do wszystkich krajów UE, gwarantując jasno określone koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić za pomocą PayPal, szybkiego przelewu elektronicznego lub polecenia zapłaty. Sklep jest prowadzony we współpracy z doświadczonym partnerem zajmującym się internetową sprzedażą towarów, aby zapewnić jak najwyższy standard obsługi klienta, m.in. wysyłki, fakturowania i zwrotów do klientów w segmentach B2B i B2C. Jednocześnie z uwagi na zaangażowaniem firmy w sprawy zrównoważonego rozwoju, dostawa wszystkich bez wyjątku artykułów ma odbywać się w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Ponadto wszystkie opakowania używane przy wysyłce będą w 100% składały się z papieru, tym samym całkowicie eliminując użycie plastiku.

Fanshop jest zintegrowany z główną stroną internetowa NGK SPARK PLUG EMEA (ngkntk.com) jako oddzielna subdomena (shop.ngkntk.com). Jest także promowany w kanałach społecznościowych, takich jak LinkedIn i Instagram. Ponadto link znajdujący się na stronie firmy na Facebooku umożliwia obserwującym bezpośredni zakup w sklepie.

Ponieważ coraz więcej klientów korzysta z telefonów komórkowych do robienia zakupów, stworzono platformę internetową o możliwości elastycznej rozbudowy z wykorzystaniem koncepcji nastawienia na pierwszeństwo urządzeń mobilnych, (tzw. mobile first) i zapewniającą krótki czas reakcji strony, co umozliwia klientom dostęp z dowolnego urządzenia cyfrowego.

W sklepie internetowym dostępna jest gama produktów wysokiej jakości, oznaczonych logo marek NGK Ignition Parts oraz NTK Vehicle Electronics. Oferta obejmuje ubrania w różnych rozmiarach, m.in. koszulki, kamizelki i czapki, a także torby i breloki itp. Planowane jest regularne poszerzanie oferty.

Podchodzimy z entuzjazmem do tej nowej szansy biznesowej – mówi Frank Massia, dyrektor ds. Marketingu Aftermarket EMEA w NGK SPARK PLUG EUROPE. – Ten nowy internetowy punkt kontaktu po raz pierwszy umożliwi naszym fanom i „automaniakom” łatwy zakup lifestylowych produktów wysokiej jakości potwierdzających ich przywiązanie do używanych przez nich komponentów motoryzacyjnych.

 

 

Zostaw Komentarz