Finał Mega Promocji

03 kwi 2020

Znani są już zwycięzcy Mega Promocji Moto-Profil. Każda firma, która uplasowała się w szczęśliwej trzynastce otrzyma najnowszy model Opla Combo.

Mega Promocji zorganizowanej przez Moto-Profil przyświecało hasło „Bądź najlepszy w rankingu i wygraj Opla Combo”. Zadaniem jej uczestników było dokonanie jak największych zakupów promowanych produktów. Wzięli w niej udział partnerzy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji. Rywalizacja trwała od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020. Do wygrania było trzynaście samochodów Opel Combo o łącznej wartości ponad miliona złotych. W gronie zwycięzców znalazły się firmy: A&M Consultants, AUTO EXPRESS, AZ CAR, CAREX NR 1, DARMA, FULL CAR, INTER AUTO, M-MOT, MOKAR, MOTOSTACJA, MROAUTO AUTODÍLY, POLAMEL oraz R.K. NIEDZIAŁEK.

Oficjalne wręczenie nagród miało się odbyć 31 marca w siedzibie Moto-Profil. Ze względu na bieżącą sytuację zrezygnowano z organizacji tego wydarzenia, a samochody poczekają na szczęśliwców w Chorzowie – tak długo, jak będzie trzeba. Każdy odbierze nagrodę indywidualnie, w dogodnym dla siebie momencie.

Partnerami promocji były firmy: Bosch, Blue Print, Febi Bilstein, Monroe, Schaeffler, Valeo oraz Varta.

 

Zostaw Komentarz