Finał „Wielkiej promocji Zimmermanna”.

01 mar 2020

W siedzibie firmy Moto-Profil wręczone zostały nagrody zwycięzcom „Wielkiej promocji Zimmermanna”.

Uczestnicy „Wielkiej promocji Zimmermanna” musieli wykazać się jak największym zakupem części tego producenta, który w ofercie ma między innymi klocki i tarcze hamulcowe. Promocja rozpoczęła się 12 sierpnia 2019, trwała do 31 stycznia 2020, a udział w niej wzięli partnerzy handlowi firmy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji.

Do wygrania było dwuletnie finansowanie wynajmu jednego z trzech samochodów, wraz z ubezpieczeniem oraz kompletem opon. Pierwsze miejsce zdobyła hurtownia Rall z czeskiej Ostrawy, której do dyspozycji oddane zostało BMW 520i. Na drugim miejscu uplasowała się słowacka spółka AZ Car, s.r.o. z Varína, która wygrała finansowanie BMW 320i. Trzecie miejsce zajął sklep motoryzacyjny Carex nr 1 z Nowego Sącza, a nagrodą był Opel Combo.

Łączna wartość nagród to ponad 200 000 złotych. Wyróżnione firmy mają prawo pierwokupu samochodów po zakończeniu wynajmu wygranego w ramach promocji. Rozstrzygnięciu promocji towarzyszyło oficjalne wręczenie kluczyków do samochodów, w którym udział wzięli wyróżnieni partnerzy handlowi, przedstawiciele firmy Zimmermann oraz zarząd spółki Moto-Profil.

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz