Firma OSRAM na Automechanice

13 wrz 2022

Rozpoczęły się największe europejskie targi techniki motoryzacyjnej – Automechanika 2022. To dla firm z branży świetna okazja do przedstawienia swoich osiągnięć i rozwiązań. Oczywiście we Frankfurcie nie mogło zabraknąć firmy OSRAM, która na swoim stoisku pokazuje najnowsze technologie i produkty.

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa tegoroczne targi Automechanika cieszą się wzmożonym zainteresowaniem. Firma OSRAM prezentuje na nich swoje najważniejsze technologie i innowacje w sektorze oświetlenia motoryzacyjnego. Na stoisku nr E15 ulokowanym w hali 4.1 zobaczyć można najnowsze rozwiązania i produkty opracowane w ostatnim czasie i wdrożone na europejski rynek.

Duża część ekspozycji poświęcona jest technologii LED, m.in. najnowszym lampom Night Breaker LED. OSRAM szczyci się nimi, bowiem retrofity Night Breaker (w wersji H7), jako pierwszy tego typu produkt na rynku, zostały dopuszczone do użytku na drogach publicznych w niektórych modelach samochodów. Dziś można je legalnie stosować na drogach w Niemczech, Austrii, Chorwacji, Słowenii i Francji, a od grudnia 2021 roku pierwsze samochody z lampami tej serii jeżdżą także po polskich drogach. Lampy Night Breaker w wersji H4 znalazły się natomiast w gronie 35 finalistów konkursu Automechanika Innovation Awards dla najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań. Night Breaker LED zapewniają światło jaśniejsze nawet do 230% w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy ECE R112. Dzięki niezwykłej odporności na wibracje są do 5 razy trwalsze w porównaniu z żarówkami halogenowymi. Ważnym punktem stoiska jest również oferta lamp serii LEDriving.

Bogata gama produktów – począwszy od retrofitów pomocniczych, aż po gotowe rozwiązania oświetleniowe w postaci diodowych zamienników reflektorów głównych stanowić ma żywy dowód kompleksowej i bardzo bogatej oferty produktów LED firmy OSRAM.

W segmencie akcesoriów OSRAM prezentuje najnowsze portfolio lamp warsztatowych. Zostały one zaprojektowane jako wszechstronne narzędzia do precyzyjnej pracy, a indywidualna konstrukcja każdego produktu jest dopasowana do różnorodnych zadań.

Nie inaczej jest w asortymencie lamp drogowych i roboczych – tu również przedstawiona została bogata oferta opraw, również z homologacją, będących świetnym wyborem nie tylko dla entuzjastów jazdy off-road, lecz także dla kierowców chcących poprawić swoje oświetlenie drogowe podczas nocnej jazdy – zwłaszcza dla kierowców ciężarówek.

W ostatnich latach ofertę OSRAM uzupełniły także kompresory, uszczelniacze do opon, inteligentne ładowarki, jump startery do akumulatorów, oczyszczacze powietrza oraz kamery samochodowe, które spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem klientów. Te praktyczne produkty mogą ułatwić życie niejednemu kierowcy. Wiele z nich, jak chociażby kompresory, pomaga na co dzień w prosty i niedrogi sposób poprawić bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wychodząc poza obszar oświetlenia, firma OSRAM chce tym samym oferować dystrybutorom znacznie szersze portfolio swych wyrobów.

 

 

 

Zostaw Komentarz