Gałki i mieszki zmiany biegów od SKV

27 paź 2023

Marka części zamiennych SKV wprowadza nową grupę produktową do swojej oferty, a mianowicie gałki i mieszki zmiany biegów. Asortyment obejmuje blisko 300 referencji, zarówno do aut osobowych jak i dostawczych.

Gałki i mieszki zmiany biegów, które pojawiły się w ofercie marki SKV są elementami fabrycznie nowymi i starannie zapakowanymi w kartoniki SKV. Wykonane zostały z trwałych materiałów, co przekłada się na długą żywotność produktu, popartą 3-letnią gwarancją.

Elementy te dostępne są w różnych wariantach wykończenia: chromowane, szczotkowane, matowe i z kolorowymi akcentami. Wszystkie cechują się estetycznym wyglądem i dbałością o detale, takie jak precyzyjne schematy układu biegów, starannie wykonane przeszycia nicią oraz eleganckie zdobienia.

Gałki SKV są wyposażone w wytrzymałe i precyzyjnie odwzorowane mocowania, co gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż. W zależności od modelu, dostarczane są z niezbędnymi akcesoriami montażowymi, takimi jak opaski i adaptery, dzięki czemu montaż staje się jeszcze prostszy.

Gałki/mieszki zmiany biegów SKV znajdują zastosowanie w wielu modelach samochodów takich marek jak Audi, VW, BMW, Seat, Skoda, Toyota, Citroen, Mercedes-Benz, Ford, Opel, Renault, Mazda, Peugeot, Honda, Hyundai, Nissan, Mini.

Zostaw Komentarz