Garage Gurus – nowy program wsparcia warsztatów

18 wrz 2018

Federal-Mogul Motorparts uruchomił projekt Garage Gurus – bezpłatny program wszechstronnego wsparcia dla mechaników, właścicieli warsztatów oraz dystrybutorów.

Garage Gurus to program polegający na pomocy technicznej oraz szkoleniach stacjonarnych, internetowych i w przeprowadzanych terenie. Składa się z czterech głównych filarów skoncentrowanych na wsparciu technicznym. Są to:

  • Gurus Onsite, w ramach którego zajęcia i kursy odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego celu centrum Garage Gurus w Holandii lub w regionalnych oddziałach firmy.
  • Gurus On-the-Go polegający na tym, że specjalnie przygotowane pojazdy z odpowiednim wyposażeniem technicznym odwiedzają warsztaty i przedstawiają interaktywne prezentacje oraz szkolenia dla mechaników na temat najnowszych narzędzi oraz rozwiązań i technologii wykorzystywanych w produkcji części zamiennych. Początkowo usługa zostanie uruchomiona w siedmiu krajach: w Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech, Rosji, Rumunii i Serbii.
  • Gurus Online, czyli internetowa platforma szkoleń technicznych, dostępna 24/7, która uczy i rozwija wiedzę na temat systemów, komponentów i serwisowania pojazdów. Strona zawiera interaktywne moduły szkoleniowe, wskazówki techniczne i filmy prezentujące sposoby rozwiązywania problemów. Znajduje się pod adresem fmgaragegurus.eu.
  • Gurus On-Call – specjaliści techniczni, dostępni poprzez infolinię lub Skype’a, odpowiadają na pytania dotyczące produktów i diagnostyki. Lokalne numery infolinii można znaleźć na stronie internetowej fmgaragegurus.eu. Można również kontaktować się poprzez Skype’a: gurus_on_call. Infolinia prowadzona jest w 6 językach (w tym w polskim) w ponad 100 krajach.

 – Dzięki Garage Gurus mechanicy mogą być na bieżąco z najnowszym wyposażeniem oraz nowymi informacjami. Nasz program umożliwia śledzenie rozwoju technologii w branży motoryzacyjnej – wyjaśnia Marijn Staal, Trade and Technical Services Manager w Federal-Mogul Motorparts EMEA. – Każdy filar programu przyczynia się do realizacji celu, jakim jest zapewnienie doskonałego wsparcia technicznego na rynku części zamiennych. Poziom wsparcia, który możemy zaoferować klientom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, znacznie podniósł się dzięki tej inicjatywie – dodaje.

Garage Gurus jest adaptacją uznanej inicjatywy prowadzonej przez Federal-Mogul Motorparts w USA, która teraz została zmodyfikowana pod kątem wymagań rynków Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Jednocześnie przejmuje niektóre funkcje i zastępuje program F-M Campus, program wsparcia marketingowego FM4Me i europejską infolinię pomocy technicznej ETCC. Połączenie dotychczasowych programów edukacyjnych, wsparcia i promocji powinno przynieść znaczące korzyści klientom w całym regionie, ułatwi też korzystanie ze wsparcia, gdyż wszystkie zasoby są dostępne w jednym miejscu.

Program zyskał już uznanie – został nominowany do nagrody 25. targów Automechanika Frankfurt „Innovation Award” w kategorii Naprawa i Diagnostyka.

 

 

Więcej informacji o programie Garage Gurus znajduje się na stronie www.fmgaragegurus.eu.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz