GlobalOne – spotkanie partnerów

24 cze 2021

15 czerwca 2021 r. odbyło się wirtualne spotkanie wszystkich partnerów międzynarodowej grupy zakupowej GlobalOne, zrzeszającej ważnych graczy działających na rynku wtórnym. W spotkaniu wzięła udział również firma Auto Partner SA, jako jeden z głównych partnerów grupy.

 

W związku z obostrzeniami związanymi z koronawirusem, spotkanie partnerów międzynarodowej grupy zakupowej GlobalOne, mogło się odbyć tylko w formie on-line, za pośrednictwem specjalnej platformy, poprzez którą dostawcy i partnerzy mogli się wzajemnie ze sobą łączyć, przeprowadzając spotkania „twarzą w twarz”. Uczestnicy mogli również obejrzeć relację ze spotkań na żywo, gdzie w ciekawych dyskusjach uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej takich firm jak Bosch, ZF czy Caruso.

Celem spotkania było umożliwienie nawiązania wzajemnych relacji między partnerami i dostawcami oraz umocnienie relacji już istniejących, a także stworzenie nowych możliwości biznesowych oraz dyskusja nad wyzwaniami i przyszłością aftermarketu.

Zostaw Komentarz