Grubszy katalog sond lambda DENSO

09 paź 2020

DENSO rozszerzyło ofertę sond lambda o 14 nowych numerów części jakości OE. Nowe czujniki mają 135 dodatkowych zastosowań w 2,5 mln pojazdów i zastępują 81 numerów części OE.

Wprowadzone ostatnio do oferty DENSO nowe referencje sond lambda mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Honda, Lexus, Mazda, Subaru i Toyota. Kompletne informacje na temat nowych sond są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc, a szczegóły dotyczące ich zastosowań można znaleźć w tabeli.

DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie. Zaawansowane technologicznie sondy lambda japońskiej firmy pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin.

W skład programu sond lambda DENSO dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem) jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).

 

Zostaw Komentarz