Gwiazdkowa promocja felgowa

11 gru 2019

W Mikołajki wystartowała nowa promocja Inter Cars. Klienci mogą kupić w atrakcyjnych cenach wybrane modele felg stalowych i łańcuchów śniegowych. Akcja potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Promocją „Stalowy Mikołaj” objętych zostało łącznie kilkaset produktów dostępnych w ofercie Inter Cars, a wszystkie podzielono na dwie kategorie: łańcuchy śniegowe oraz felgi stalowe. W pierwszej z nich klienci ze wszystkich rynków – osobowego, ciężarowego oraz samochodów dostawczych i z napędem 4×4 – mogą zakupić wybrane produkty Jope i Veriga.

Klienci mogą również kupić w atrakcyjnych cenach felgi stalowe. W ofercie dystrybutora znalazły obręcze do samochodów osobowych i dostawczych. I tak w promocyjnych cenach zakupić można felgi do wybranych modeli osobowych aut marek: Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota i Volkswagen. Z kolei właścicielom samochodów dostawczych Stalowy Mikołaj proponuje niższe ceny na zakup felg dla kilkudziesięciu modeli Citroena, Fiata, Forda, MAN-a, Mercedesa, Opla, Peugeota i Volkswagena.

 

 

Zostaw Komentarz