Inspekcyjne lampy firmy OSRAM – przydatne w wielu sytuacjach

28 mar 2023

Lampy warsztatowe OSRAM z serii LEDinspect przeznaczone są nie tylko dla użytkowników profesjonalnych. Także samochodowi majsterkowicze, lubiący regularnie zaglądać pod maskę swojego auta, znajdą w szerokiej gamie tych opraw model odpowiedni dla siebie. Tym bardziej, że seria tych urządzeń została niedawno rozszerzona o nowe lampy, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach.

Do gamy opraw LEDinspect ich producent wprowadził ostatnio m.in. nowe czołówki, które nie tylko zapewniają optymalne oświetlenie w najtrudniej dostępnych miejscach, ale sprawdzą się również w innych sytuacjach. LEDinspect Flexible Head Torch to zakładana na głowę lampa z paskiem diod, które mogą świecić w trzech trybach – z pełną mocą 115 lm, ograniczoną do 50 lm lub w trybie migania. Wbudowane akumulatory pozwalają na pracę nawet do 5,5 godziny, a ładowanie trwa 1,5 godziny. Dzięki klasie ochrony IP 42 lampa jest odporna na warunki atmosferyczne, sprawdzi się zatem także podczas wieczornych spacerów z czworonogiem czy biegów. Funkcja czerwonego światła z tyłu oprawy dodatkowo poprawi naszą widoczność po zmroku, a tym samym i bezpieczeństwo.

 

 

 

 

 

Z kolei LEDinspect Wearable Necklight składa się z dwóch lampek połączonych elastycznym paskiem. Strumień świetlny ma wartość 130 lub 265 lm, a każdą z lampek można przestawiać w zakresie 90 stopni. Elastyczny pasek pozwala założyć lampę na szyję lub głowę albo wykorzystać magnes. Po naładowaniu oprawa może świecić przez 3 lub 4,5 godziny, zależnie od wybranego trybu, a samo ładowanie trwa 1,5 godziny.

 

 

 

 

 

 

W bogatej ofercie lamp warsztatowych OSRAM znaleźć można wiele uniwersalnych i wydajnych produktów, które zapewniają doskonałe światło i zwiększają komfort pracy nie tylko w warsztacie, lecz także w przydomowym garażu. Są to m.in. lampy składane, charakteryzujące się bardzo kompaktową, kieszonkową konstrukcją takie jak Slim 500, Pocket 200, Pocket B-200 czy Pocket Pro 400. Ta ostatnia wyróżnia się nie tylko strumieniem świetlnym 400 lm, lecz także możliwością płynnego ściemniania. W modelu LEDinspect Slim 500 do wyboru są tryby 500 lub 250 lm, a także latarka (70 lm). Głowicę lampy można obracać i zginać, by łatwiej było oświetlić miejsce pracy. Oczywiście ma ona również hak i magnetyczną podstawę, by była możliwa praca dwoma rękami.

 

 

 

 

 

 

Wszystkie lampy OSRAM LEDinspect są odporne na warunki atmosferyczne i upadek z wysokości. Potwierdzeniem tego są wysokie klasy szczelności i ochrony mechanicznej przyznane większości urządzeń tej serii. Warto też zauważyć, że producent udziela na te oprawy dwuletniej gwarancji.

Zostaw Komentarz