Inter Cars dołącza do pomocy szpitalom

29 kwi 2020

W związku z pandemią koronawirusa, zarząd Inter Cars SA oprócz pomocy dla klientów, zadeklarował również wsparcie dla dwóch placówek medycznych. Oba szpitale liczyć mogą na pomoc finansową, jak również gotowość do dalszej kooperacji w razie sytuacji awaryjnych. Całość odbyła się w ramach akcji #pomagamypomagać

Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim oraz warszawski Szpital Bielański dostaną pomoc finansową przekazaną przez zarząd Inter Cars SA. Ponadto przedstawiciele stołecznego szpitala odebrali od polskiego dystrybutora pakiet maseczek chirurgicznych, które spółka wygospodarowała z własnego zaopatrzenia.

– W ostatnich tygodniach wszyscy staliśmy się ofiarami bezprecedensowej sytuacji związanej z rozwojem epidemii koronawirusa. Aby dalej prowadzić nasze firmy, musimy radzić sobie z utrudnieniami, których nikt z nas się nie spodziewał. W tych trudnych dniach musimy również liczyć na pomoc przedstawicieli służb medycznych. To oni, nie bacząc na niebezpieczeństwo, ratują każdego dnia setki, a nawet tysiące żyć. Chcemy być z nimi solidarni, dlatego będziemy proponowali im dalszą pomoc. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie  – powiedział Maciej Oleksowicz , prezes zarządu Inter Cars SA,.

Przedstawiciele Inter Cars SA są w stałym kontakcie z pracownikami obu placówek i deklarują dalszą pomoc w razie pojawienia się kolejnych sytuacji kryzysowych. Pomoc dla szpitali została przekazana w ramach akcji #pomagamypomagać.

 

Zostaw Komentarz