Inter Cars i Castrol razem w Europie

11 gru 2020

Grupa Kapitałowa Inter Cars kontynuuje strategiczną współpracę z marką Castrol. Wraz z początkiem grudnia przedstawiciele obu firm podpisali dokument, który umacnia wzajemne relacje.  

Inter Cars, największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, kontynuuje współpracę z marką Castrol, jednym z czołowych światowych producentów środków smarnych.

– Oleje Castrol to bardzo istotny element naszej oferty. Misją Inter Cars jest dostarczanie klientom produktów najwyższej klasy, wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni. Współpraca z marką Castrol daje nam możliwość realizacji tego zadania. To relacja oparta na długoletniej współpracy, zaufaniu, ale przede wszystkim na bardzo dobrych stosunkach i wzajemnym szacunku. Jestem przekonany, że wspólnie osiągniemy zakładane cele, które będą miały pozytywne przełożenie dla naszych klientów – mówi Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars SA.

– Castrol to nasz długoletni partner biznesowy. Wspólnie realizujemy wiele projektów na szczeblach krajowych i międzynarodowych. Podpisanie nowej umowy dowodzi, że działania te przynoszą naszym klientom wiele korzyści, co dodatkowo przekłada się na ich satysfakcję. Głęboko wierzę, że nasza kooperacja w kolejnych lata przyniesie warsztatom jeszcze więcej benefitów i sprawi, że będziemy mogli rosnąć wspólnie z nimi – dodaje Wojciech Twaróg, członek zarządu Inter Cars SA.

Na mocy podpisanego porozumienia kooperacja obu firm kontynuowana będzie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w których Grupa Inter Cars prowadzi działalność. Castrol, jako strategiczny dostawca, może liczyć na dystrybucję wszystkich swoich olejów do sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 17 krajach.

– Inter Cars jest naszym wiodącym partnerem logistycznym w wielu krajach Europejskich. Nasza wieloletnia współpraca obejmuje nie tylko dystrybucję środków smarnych. Castrol aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju inicjatywach wdrażanych przez Inter Cars, prowadzimy wiele działań komunikacyjnych i promocyjnych oraz rozwijamy wspólne projekty. Od dwóch lat budujemy w Polsce sieć serwisów pod wspólną marką Q Service Castrol – wskazuje Leszek Radzikowski, dyrektor sprzedaży Castrol w Europie Centralnej i Wschodniej.

– Castrol stawia sobie za cel dostarczanie warsztatom i kierowcom produktów i obsługi najwyższej jakości. Do odniesienia sukcesu potrzebujemy partnerów, którzy rozumieją potrzeby klientów i odpowiednio szybko dostosowują ofertę do zachodzących zmian. Inter Cars idealnie wpisuje się w tę strategię i dzięki temu z sukcesem rozwijamy wspólne projekty na wielu europejskich rynkach – uzupełnia Anna Wilczewska, marketing menadżer Castrol na Europę.

Castrol to jedna z wiodących na świecie marek środków smarnych, która może pochwalić się wieloma innowacjami. Jest częścią grupy BP i dostarcza swe produkty klientom oraz konsumentom z branży motoryzacyjnej, przemysłowej, morskiej i energetycznej w ponad 120 krajach.

Zostaw Komentarz