Inter Cars i Castrol razem w krajach bałtyckich

21 cze 2022

Castrol zwiększa dostawy swoich środków smarnych i płynów samochodowych do warsztatów i kierowców w Estonii oraz na Łotwie i Litwie poprzez rozszerzenie strategicznego partnerstwa z Inter Cars.

Inter Cars i Castrol współpracują ze sobą od 2000 roku, co m.in. skutkuje tym, że największy polski dystrybutor części motoryzacyjnych  dostarcza produkty marki Castrol na 7 rynków europejskich. Nowa umowa, podpisana w lutym na początkowy okres 5 lat, umożliwi firmie Castrol zwiększanie rozpoznawalności marki i wykorzystywanie nowych możliwości handlowych na kolejnych 3 rynkach, a mianowicie w Estonii oraz  na Litwie i Łotwie. Umocni również status Castrol jako wiodącej marki środków smarnych dystrybuowanych przez Inter Cars.

Tom Isaksen, Nordic Sales Manager w Castrol, powiedział: – Biorąc pod uwagę sukces naszej wieloletniej współpracy partnerskiej w zakresie dystrybucji w Europie, mamy pewność, że ta nowa inicjatywa z Inter Cars spełni nasze wspólne wysokie oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na wielu nowych klientów na ważnych rynkach bałtyckich, którzy będą mieli okazję przekonać się o szybkości reakcji i wysokich standardach obsługi klienta, z których Inter Cars jest już znany.

Mariusz Mroczek, dyrektor handlowy ds. Środków Smarnych w Inter Cars, dodał: – Marka Castrol ma niezrównaną reputację, a jej produkty bardzo dobrze sprawdzają się w naszym portfolio dla rynku wtórnego. Cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy. Obie strony są w pełni skoncentrowane na dalszym zwiększaniu udziału Castrol w rynku na całym kontynencie.

 

Zostaw Komentarz