Inter Cars i ExxonMobil rozszerzają współpracę

02 gru 2020

Inter Cars podpisał nową umowę z firmą ExxonMobil, która będzie miała przełożenie na współpracę obu podmiotów w Europie.

Inter Cars i ExxonMobil dokonały uzgodnień co do rozwoju ich współpracy i sprzedaży produktów marki Mobil w zagranicznej sieci polskiego dystrybutora.

– Konsekwentnie umacniamy naszą pozycję poza Polską, starając się dostarczyć klientom produkty, których od nas oczekują. Są to między innymi oleje ExxonMobil. Dzięki podpisaniu nowej umowy dostępność produktów tej firmy będzie teraz jeszcze większa. Jestem przekonany, że będzie to miało bardzo pozytywny wpływ na satysfakcję naszych klientów – powiedział Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars SA.

– ExxonMobil od ponad 25 lat z sukcesami współpracuje z polską częścią Grupy Kapitałowej Inter Cars. Pierwsza umowa między firmami została podpisana w 1994 roku. Przez cały ten okres konsekwentnie wspieraliśmy Inter Cars w rozwoju sprzedaży produktów Mobil polskim klientom, wykorzystując siłę marki Mobil. Dzięki podpisaniu umowy międzynarodowej, ExxonMobil i nasi autoryzowani dystrybutorzy będą mogli wspólnie odkrywać nowe możliwości oraz realizować potencjał stopniowego wzrostu na rynkach poza Polską. Cieszymy się, że możemy pogłębić współpracę z naszym wieloletnim partnerem, Grupą Kapitałową Inter Cars, i jeszcze bardziej wzmocnić obecność marki Mobil w tysiącach warsztatów w Europie – stwierdził Tommaso Vito, Europe Cluster Manager  z ExxonMobil.

Zostaw Komentarz