Inter Cars partnerem wystawy Ikony Motoryzacji

16 lis 2023

Piękne, nietuzinkowe, wzbudzające emocje samochody i motocykle będzie można oglądać na stadionie PGE Narodowy na wystawie Ikony Motoryzacji. W tym roku partnerem tytularnym ekspozycji jest firma Inter Cars.

Pod dachem PGE Narodowego ponownie pokazane zostaną kultowe pojazdy z różnych epok. Dla przypomnienia, w poprzedniej edycji wystawy Ikony Motoryzacji można było oglądać pojazdy takich marek jak Aston Martin, Lotus, Porsche, Alfa Romeo, McLaren, Ferrari, Ducati czy Jaguar. Zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się z bliska takim klasykom, jak chociażby Lancia Delta Integrale czy Toyota Celica, która zagrała w polskim filmie „Chłopaki nie płaczą”. Nie zabrakło również hipercarów w postaci McLarena P1 czy Forda GT.

W nadchodzącej edycji wystawy będzie nie mniej ekscytujących aut i jednośladów. Zapowiadane są m.in. pojazdy znane z rajdów Dakar czy Wielkiej Wyprawy Maluchów. Łącznie pokazanych ma zostać ok. 80 samochodów i motocykli o wartości sięgającej 100 mln zł. Odwiedzający będą również mogli skorzystać ze strefy symulatorów i profesjonalnych aut R/C.

– Jestem przekonany, że wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji z pewnością zachwyci niejednego zwiedzającego. Naturalnie osobom mającym benzynę we krwi nie trzeba tego mówić. Oprócz czystej satysfakcji z możliwości zetknięcia się z tak różnorodnymi pojazdami będzie również okazja do podejrzenia, jakie jest podejście do designu i mody w projektowaniu samochodów w poszczególnych krajach na przestrzeni dekad. Tym samym wystawa ta to nie tylko święto motoryzacji, ale również mody, stylu czy technologii. Dodatkowo planujemy w tej przestrzeni zorganizowanie spotkania z naszymi ambasadorami – drifterami Bartoszem Ostałowskim i Łukaszem Tasiemskim oraz z wieloma innymi ciekawymi osobowościami – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA

Wystawa zostanie otwarta dla zwiedzających 15 grudnia 2023 roku. Bilety na nią można już kupić.

Partnerami wydarzenia, oprócz partnera tytularnego, czyli firmy Inter Cars, są również Q Service Castrol, Bosch, Castrol, Hankook i Motointegrator.com, a także Inter Motors, Inter Cars Tuning oraz Drift Masters European Championship, najlepsza profesjonalna seria driftingowa w Europie.

Zostaw Komentarz