Inter Cars w Norwegii

28 lut 2023

Lista krajów, w których obecny jest Inter Cars została poszerzona o nowy rynek. Kolejnym państwem, w którym polski dystrybutor będzie wspierał mechaników w rozwoju ich warsztatów jest Norwegia.

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo. Jest to jednocześnie pierwsza filia dystrybutora w całej Skandynawii.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową i dążymy do umacniania pozycji w ujęciu światowym. Rozpoczęcie działalności w Norwegii jest kolejnym krokiem w tym celu. Planujemy przenieść najlepsze praktyki, które zebraliśmy na pozostałych rynkach i sprawnie zaimplementować je na nowym gruncie. Zapewniamy najlepszą dostępność towarów, wsparcie profesjonalnego zespołu handlowców, rozbudowany system logistyczny poprzez kilkanaście codziennych tras, a także konkurencyjne ceny – mówi Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars.

Norwegia to 19. państwo, w którym Inter Cars ma swoje filie. Spółka jako dystrybutor części jest numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej.

Teraz norwescy klienci mają dostęp do pełnej oferty Inter Cars z lokalnego magazynu w Skedsmokorset, jak również z magazynów centralnych, w tym z Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu o powierzchni 65000 m2. Klientom w Norwegii oferujemy również możliwość składania zamówień przez Inter Cars e-Catalog wraz z opcją korzystania z danych technicznych dostarczanych przez Haynes-Pro. Najlepszą, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną zapewnia Trollrental AS, nasz partner na terenie Norwegii. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające na norweskim rynku motoryzacyjnym – mówi Artur Prokopowicz, menadżer odpowiedzialny za rozwój projektu, kluczowy specjalista ds. eksportu i wdrożeń Inter Cars.

 

 

 

Zostaw Komentarz