Inter Cars wśród najlepszych pracodawców

13 maj 2022

Inter Cars znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych pracodawców w Polsce przygotowanym przez tygodnik „Wprost”. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, swoją pozycję największego dystrybutora części motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej osiągnęła ona m.in. dzięki otwartości na potrzeby klientów oraz utrzymywaniu partnerskich relacji ze swoimi kontrahentami. Sukces ten nie byłby jednak możliwy bez wysokiej klasy specjalistów, których zatrudnia Inter Cars.

Opublikowany niedawno ranking pracodawców polskich, przygotowany przez tygodnik „Wprost”, powstał po podsumowaniu punktów, które były przyznawane firmom m.in. za średnią wysokość podwyżek, odsetek osób zatrudnionych oraz zwolnionych czy odsetek pracowników zatrudnionych na etat (na podstawie umowy o pracę, a nie umowy cywilnoprawnej). Po analizie tych i wielu innych czynników ważnych w przedsiębiorstwie z punktu widzenia pracownika, Inter Cars uplasował się na 10. pozycji zestawienia, najwyższej wśród firm z branży motoryzacyjnej.

Bardzo cieszy nas miejsce w czołowej dziesiątce rankingu „Wprost”. W Inter Cars budujemy, zgodnie z naszą wizją kapitału ludzkiego, środowisko ludzi zmotywowanych, firmę przyjazną pracownikom i partnerom biznesowym, o którą wszyscy dbamy jak o swoją własną. Chcemy być postrzegani jako organizacja, w której ludzie po prostu chcą pracować. Wierzę, że to osiągnięcie, jak również inne wyróżnienia – takie jak choćby certyfikat „HR Najwyższej Jakości”, który otrzymaliśmy kolejny rok z rzędu oraz statuetka „Inwestor w Kapitał Ludzki” – są jasnym potwierdzeniem tego, że podążamy we właściwym kierunku – mówi Krzysztof Zawistowski, dyrektor ds. kapitału ludzkiego Inter Cars w Polsce.

Pozycja w rankingu tygodnika „Wprost” to kolejne w tym roku wyróżnienie dla Inter Cars przyznane ze względu na jej pozytywne cechy jako pracodawcy. W lutym dystrybutor znalazł się w gronie firm wyróżnionych certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Został on przyznany na podstawie badania satysfakcji i zaangażowania pracowników.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz