Inter Cars wśród największych firm w Polsce

12 lip 2021

Według „Gazety Finansowej” Inter Cars jest jednym z najważniejszych polskich przedsiębiorstw, dlatego też dystrybutor części znalazł się w najnowszym raporcie gazety.

 

Inter Cars został po raz kolejny doceniony przez media. Tym razem największy krajowy dystrybutor części został uwzględniony w raporcie „1000 Największych Firm w Polsce” opublikowanym na początku lipca przez „Gazetę Finansową”.

„Ranking „1000 Największych Firm w Polsce” to dla redakcji zawsze wyzwanie. Jak bowiem mierzyć wielkość firmy? Od lat przyjmujemy kryterium przychodu, ale tym razem jest inaczej. (…) Po raz pierwszy nie dokonaliśmy klasyfikacji, firmy ustawione są alfabetycznie” – podała redakcja „Gazety Finansowej” we wstępie do raportu.

„Nie przychody, zyski czy obroty są dziś ważne, a pomysł na rozwój mimo wszystko. Cieszy nas, że firmy, mimo trudnych okoliczności gospodarczych wywołanych pandemią, nie poddają się i szukają rozwiązań, które nie tylko pozwolą im przetrwać, ale i się rozwijać”– dodała redakcja w omówieniu zestawienia.

Zostaw Komentarz