Internetowe szkolenia techniczne, których nie wolno przeoczyć

08 paź 2019

Sprawdź trzy bezpłatne szkolenia techniczne, które cieszą się największą popularnością wśród mechaników.

Firma Valeo, oprócz oferowania najwyższej jakości produktów przeznaczonych na aftermarket, dba także o wartości dodane dla klientów. Firma przykłada dużą wagę do przekazywania informacji technicznych niezależnym warsztatom. Oprócz tradycyjnych szkoleń Valeo organizuje również internetowe webinary, podczas których trenerzy techniczni przekazują cenne informacje, niezbędne w codziennej pracy mechaników.

Najbardziej popularne webinary

Oto trzy szkolenia, które dotychczas cieszyły się największą popularnością wśród mechaników serwisujących pojazdy osobowe. Aby je obejrzeć, wystarczy zarejestrować się, podając podstawowe dane.

 

3. Jak działa układ klimatyzacji?

Zarejestruj się i zobacz szkolenie

Dzięki temu szkoleniu poznasz zasadę działania i główne elementy układu klimatyzacji. Prezentacja przedstawiona z wykorzystaniem kompletnego modułu szkoleniowego przybliży funkcje poszczególnych komponentów oraz kolejne fazy przepływu czynnika w układzie.

 

2. Zestaw konwersyjny koła dwumasowego

Zarejestruj się i zobacz szkolenie

Podczas tego szkolenia dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na temat konwersji z układu sprzęgła wyposażonego w koło dwumasowe na zestaw sprzęgła z kołem stałym. Otrzymasz wyczerpujące informacje na temat tego, jakie korzyści niesie ze sobą zastosowanie zestawu konwersyjnego, jakie są jego specyficzne cechy oraz co klient powinien wiedzieć, decydując się na zakup takiego zestawu.

 

 1. Nowe koło dwumasowe VBLADE

Zarejestruj się i zobacz szkolenie

Koła dwumasowe od samego początku kiedy pojawiły się na rynku, wzbudzały duże zainteresowanie kierowców i mechaników. A co jeśli ktoś by zaprojektował koło dwumasowe na nowo i dotychczasowa wiedza na temat tych części stałaby się nieaktualna? Na rynku dostępne jest już koło dwumasowe o zupełnie nowej konstrukcji. Warto zawczasu zapoznać się z jego działaniem i budową.
Podczas tego szkolenia poznasz szczegóły budowy i zasady działania koła dwumasowego o zupełnie nowej konstrukcji – Valeo VBLADE.

 

Jeśli ktoś chce sprawdzić pełną ofertę bezpłatnych szkoleń Valeo, może to zrobić klikając tutaj.

Zostaw Komentarz