Jak wymienić stary sprzęt i zatrzymać gotówkę

08 lut 2021

Inter Cars przygotował dla swoich klientów ofertę, która ma im pozwolić dobrze przygotować się do wiosennych prac serwisowych, a jednocześnie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w dobie niepewnej przyszłości związanej z COVID-19.

Wielu właścicieli serwisów planuje wiosną zainwestować w swój warsztat i nabyć nowe maszyny lub wymienić stare, wyeksploatowane już urządzenia. Aby bowiem warsztat wydajnie działał, cały sprzęt musi być w pełni sprawny i przygotowany na pracę na najwyższych obrotach. Tymczasem w wielu serwisach urządzenia mają już za sobą długie lata pracy i są mocno wyeksploatowane, co dodatkowo zwiększa ryzyko ich o awarii.

W obecnej, niełatwej sytuacji dobrym rozwiązaniem, bo pozwalającym na zatrzymanie jakże potrzebnej gotówki, nie zaburzając przy tym planów związanych z rozwojem, może być nabycie urządzeń poprzez ich leasing. Właśnie taką propozycję ma Inter Cars. Aby z niej skorzystać nie trzeba nawet opuszczać swojego domu czy warsztatu. Rozważeniu jej sprzyja nieco mniejsze natężenie pracy w warsztatach, które stwarza też warunki by zająć się przeglądem parku maszyn, na co zwykle brakuje czasu.   

Oferta Inter Cars, stworzona we współpracy z partnerami biznesowymi dystrybutora, pozwala bez problemów sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można wówczas pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy. Dodatkowo, dbając o czas klientów, a przede wszystkim o ich bezpieczeństwo w czasie pandemii, firma skróciła procedury i czas obsługi do minimum.

Klienci, którzy zdecydują się na leasing z Inter Cars mają do wyboru:

  • leasing całkowicie online na stronie www.wszystkodlawarsztatu.pl, gdzie przy wybranych urządzeniach klikamy LEASING ONLINE – SPRAWDŹ i w ciągu 15 minut możemy dopełnić wszystkich formalności i dokonać transakcji;
  • uproszczony leasing stacjonarny – w tej opcji wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi przedstawiciel handlowy Inter Cars. Innymi słowy – by nie powodować niepotrzebnego ryzyka, dystrybutor wszystkie procedury bierze na własne barki.

Jak zapewnia Inter Cars, jego oferta nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo i oszczędność czasu, ale jest także bardzo atrakcyjna pod względem finansowym, bo ponieważ „duży może więcej”, był w stanie wynegocjować atrakcyjne warunki dla swych klientów. Kolejnym ważnym wyróżnikiem propozycji największego polskiego dystrybutora jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłat, tak by w sezonie raty były wyższe, a poza nim – niższe. Dodatkowo, w przypadku znacznych kwot końcowego wykupu są one zawsze dzielone na mniejsze sumy płatne miesięcznie, co jest dla wielu klientów bardzo wygodną opcją.

 

Zostaw Komentarz