Jenox Akumulatory w nowej odsłonie

20 cze 2023

Produkująca akumulatory firma Jenox przygotowała nową stronę internetową. Dzięki aktualizacji witryny zinteresowani zyskali dogodne narzędzie, które pozwala zdobyć dodatkowe informacje o produktach, samodzielnie dopasować akumulator, dowiedzieć się gdzie można nabyć samochodową baterię, a także – w razie takiej konieczności – skontaktować się z serwisem.

Jenox Akumulatory od przeszło trzech dekad produkuje akumulatory kwasowo-ołowiowe, nieustannie unowocześniając swoje produkty, zgodnie z coraz to nowymi wymaganiami, jakie stawia przed samochodowymi bateriami rynek motoryzacyjny. A ponieważ użytkownicy aut niejednokrotnie sami zakupują do swoich pojazdów części, które samodzielnie mogą wymienić, nowa strona internetowa ma im ułatwić dopasowanie produktu i kontakt z handlowcami, czy serwisem. Witryna stanowi również bank podstawowej wiedzy na temat oferowanych produktów.

Tworząc nową stronę kładliśmy szczególny nacisk na to, by stworzyć wygodną i praktyczna w użyciu wyszukiwarkę akumulatorów. Dzięki niej użytkownicy aut będą mogli z pomocą zaledwie kilku podstawowych parametrów swojego samochodu łatwo dopasować akumulator, porównać produkty czy zapoznać się z ich podstawowymi parametrami. Strona jest przejrzysta i przyjazna zarówno użytkownikom komputerów, jak i urządzeń mobilnych – mówi Ryszard Wasyłyk, wiceprezes zarządu i dyrektor handlowy Jenox Akumulatory. – Musimy pamiętać, że nowoczesne auta cechuje bardzo duże zapotrzebowanie na energię, dlatego tak ważne jest właściwe dopasowanie akumulatora do potrzeb pojazdu. Właściwy wybór to optymalne parametry pracy samochodowej baterii, które gwarantują jej niezawodne użytkowanie. Dzięki nowej stronie właściwe dopasowanie stało się dużo łatwiejsze. Nowy akumulator możemy dopasować po modelu auta czy parametrach dotychczasowej baterii. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, zawsze można skontaktować się z naszym serwisem czy handlowcami – dodaje.

Strona zyskała zupełnie nowe oblicze. Jej sercem jest wyszukiwarka akumulatorów, która umożliwia dopasowanie samochodowej baterii do poszczególnych modeli aut osobowych, ciężarowych i po parametrach samej baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko znaleźć przeznaczony do pojazdu produkt, lub kilka produktów odpowiadających parametrom auta (w przypadku gdy wyszukiwarka wskaże kilka opcji).

Ważne jest również to, że strona stanowi pełną bazę aktualnie dostępnych w ofercie produktów z ich rzeczywistymi zdjęciami, wymiarami bloków czy układem połączeń biegunowych w poszczególnych bateriach. To parametry, o które często pytali klienci, a które dotychczas znajdowały się tylko w katalogu.

Na stronie znalazły się również podstawowe informacje o poszczególnych seriach akumulatorów czy materiały informacyjne do pobrania. Wszystko po to by pomóc klientom w dokonaniu właściwego wyboru produktu, adekwatnie do ich potrzeb.

Warto wspomnieć, że zakład produkcyjny Jenox Akumulatory w Chodzieży nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży akumulatorów. Na stronie internetowej znajdziemy jednak dane kontaktowe do handlowców, którzy pokierują klientów do najbliższego autoryzowanego punktu dystrybucyjnego, w którym dostępne są produkty sygnowane logo Jenox.

Firma Jenox Akumulatory wchodzi w skład największej krajowej grupy z branży akumulatorowej – ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Oferta chodzieskiej fabryki akumulatorów obejmuje szeroki asortyment produktów stworzonych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Są to serie Classic Blue Power, Gold, EFB i AGM przeznaczone do aut osobowych, a także Classic, SHD i EFB Truck stworzone z myślą o autobusach, pojazdach ciężarowych i specjalistycznych. Firma oferuje także akumulatory Hobby do sprzętu rekreacyjnego. Produkty spod znaku Jenox Akumulatory dostępne są w około 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw Europejskich.

Zostaw Komentarz