Jenox Akumulatory z podwójnym wyróżnieniem

06 mar 2023

Firma Jenox Akumulatory po raz kolejny została wyróżniona w konkursie Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. I to podwójnie. Produkty chodzieskiej fabryki akumulatorów zostały docenione za swoją niezawodność otrzymując Brylantowy HIT. Samą markę Jenox Akumulatory kapituła konkursowa uhonorowała tytułem Hit Grand Prix 2022 w kategorii produkcja.

Ideą konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów jest wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej, 28. edycji konkursu zarekomendowano 156 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 60 z nich. W tym gronie znalazła się firma Jenox Akumulatory, która uhonorowana została aż dwoma nagrodami.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni kapitule konkursowej za docenienie niezawodności naszych produktów. Jest to jedno z kluczowych kryteriów przy wyborze samochodowej baterii. Wie o tym, każdy miłośnik motoryzacji. Głęboko wierzymy, że zwrócenie uwagi na ten właśnie aspekt produktu zachęci kolejnych kierujących do skorzystania z naszych akumulatorów i zaznajomienia się z wyrobami sygnowanymi logo Jenox Akumulatory – mówi Ryszard Wasyłyk, wiceprezes zarządu i dyrektor handlowy w Jenox Akumulatory – Bez wątpienia Grand Prix 2022 w kategorii produkcja to ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu, który wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by produkować wysokiej klasy akumulatory kwasowo-ołowiowe. To dzięki zaangażowaniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej klasy akumulatory naszym klientom i stanowić silną konkurencję dla innych wytwórców samochodowych baterii.

Warto dodać, że w Chodzieży wytwarza się blisko milion akumulatorów rocznie, a sama firma Jenox Akumulatory działa tam od przeszło trzydziestu lat.

Dzisiejsza oferta akumulatorów sygnowanych logo Jenox, obejmuje serie Classic Blue Power, Gold, EFB i AGM przeznaczone do aut osobowych, a także Classic, SHD i EFB Truck stworzone z myślą o autobusach, pojazdach ciężarowych i specjalistycznych. Firma oferuje także akumulatory Hobby do sprzętu rekreacyjnego. Warto wspomnieć, że Jenox Akumulatory we współpracy z firmą Enea prowadzi również badania nad polskim bankiem energii, który ma znaleźć zastosowanie w instalacjach fotowoltaicznych. Taki magazyn energii ma działać w oparciu o baterie kwasowo-ołowiowe.

Firma Jenox Akumulatory wchodzi w skład największej grupy ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Produkty spod znaku Jenox dostępne są w około 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw europejskich.

 

Zostaw Komentarz