Jenox SRP wyróżniony

07 mar 2020

Akumulator Jenox SRP zyskał tytuł „Jubileuszowy HIT 25-lecia”  przyznawany w ramach konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów.

Do tegorocznej edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów zgłoszono produkty 285 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego zaledwie 86 zakwalifikowało się do finału. Tylko dwie firmy mogą pochwalić się najcenniejszym laurem. Jedną z nich jest Jenox Akumulatory z Chodzieży. – Bardzo cieszymy się z faktu, że kapituła doceniła najnowszy akumulator sygnowany logo Jenox. Super Rhino Professional to efekt pracy naszego zespołu badawczego, a jednocześnie odpowiedź marki Jenox na zmieniające się potrzeby rynku motoryzacyjnego – mówi Ryszard Wasyłyk, dyrektor handlowy w Jenox Akumulatory. – Zapotrzebowanie na energię wzrasta nie tylko w przypadku samochodów ciężarowych czy pojazdów transportu zbiorowego. Widać to najlepiej na przykładzie nowoczesnych aut osobowych, z których korzystamy na co dzień. Z tego względu firma Jenox Akumulatory systematycznie prowadzi badania nad nowymi samochodowymi bateriami i udoskonala swoje produkty – dodaje.

Nagrodzony Jenox SRP to specjalistyczny akumulator stworzony z myślą o samochodach ciężarowych i autobusach pracujących na krótkich odcinkach. Specyfika pracy tych pojazdów wiąże się z częstym uruchamianiem i dużym zapotrzebowaniem na energię. Jenox Super Rhino Professional charakteryzuje się wysoką odpornością na cykliczne wyładowania i bardzo dobrym przyjmowaniem ładunku elektrycznego, a więc doskonale spełnia wymagania pojazdów, do których został przewidziany. Swoje parametry zawdzięcza zastosowaniu dodatków węglowych, oraz wprowadzeniu zmienionej receptury mas aktywnych. Dodatkowo zmodyfikowana została również konstrukcja samego akumulatora.

Chodzieski zakład produkuje niespełna milion akumulatorów rocznie. W swojej ofercie firma Jenox ma sześć serii akumulatorów o zróżnicowanych parametrach technicznych, przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych i specjalistycznych oraz sprzętu rekreacyjnego. Akumulatory sygnowane logo Jenox dostępne są w blisko 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw europejskich.

 

 

Zostaw Komentarz