Jubileuszowa promocja na jubileusz

02 mar 2023

Rozpoczęta 1 marca 10. edycja promocji AP EXPERT to zarazem okazja, by celebrować 30-lecie spółki Auto Partner. Podwójny jubileusz sprawił, że tegoroczna pula nagród została podwojona i jej łączna wartość przekracza 2 mln złotych.

 Coroczna akcja promocyjna AP EXPERT jest już dobrze znana klientom warsztatowym spółki Auto Partner. Jednak najnowsza odsłona tej akcji zapewne zaskoczy nawet wielokrotnych jej uczestników

Zasady gry

Dziesiąta edycja AP EXPERT z pewnością dostarczy wielu wrażeń uczestnikom, na których w ciągu najbliższych 5 miesięcy czekać będzie wiele zadań specjalnych i nagród. Uczestnik promocji może liczyć na nagrody za prawie każde działanie – już za samą rejestrację na platformie www.apexpert.pl otrzyma drobny upominek sygnowany logo AP EXPERT.

Podczas trwania promocji każdy jej uczestnik będzie widział indywidualnie wyznaczony cel zakupowy. W pierwszej kolejności za jego realizację otrzyma wózek warsztatowy, następnie zaproszenie do Finału Teoretycznego (test wiedzy online) i wejście do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to każdego warsztatu – każdy, niezależnie od wielkości i obrotu, może zdobyć nagrody.

Wyjątkowe nagrody

W Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc – wejdzie do niego każdy, kto zrealizuje cel zakupowy. Na uczestników będzie czekać 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. 30 osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma zaproszenia do Wielkiego Finału, gdzie powalczą o nagrodę w postaci samochódu CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM oraz rabaty transakcyjne na wyposażenie warsztatowe i dodatkowe nagrody o znacznej wartości.

Wszystkie zakupy zrobione przez klienta w trakcie promocji będą konwertowane na punkty, zgodnie z mnożnikami dla poszczególnych partnerów. Ponadto każdy będzie miał szansę na dodatkowe punkty za zadania specjalne. Na podstawie zebranych punktów zostanie stworzony ranking, a uczestnicy którzy zajmą w nim 30 czołowych miejsc otrzymają atrakcyjne nagrody, w tym Volkswagena Taigo Style 1.5 TSI 150 KM za zajęcie 1. miejsca.

Wielki Finał

Nie obędzie się także bez zmian w Wielkim Finale. W tym roku po rywalizacji w Finale Teoretycznym przeprowadzonym online wyłonionych zostanie 30 uczestników, którzy będą zaproszeni do dalszej rozgrywki. Wraz z przedstawicielami partnerów akcji oraz Auto Partner SA pojadą oni w dzikie tereny Beskidu Sądeckiego, by tam zmierzyć się ze specjalnymi zadaniami służącymi wyłonieniu najlepszej trójki. Jakie umiejętności tym razem będą potrzebne? Wcale nie wiedza techniczna, lecz dokładność, szybkość, decyzyjność i umiejętności działania pod presją czasu. Brzmi to jak zapowiedź dobrej zabawy? I tak właśnie ma być w tym roku!

A zatem nie ma co zwlekać, pora zarejestrować się na platformie www.apexpert.pl (na której znajduje się też regulamin promocji i jej warunki), by odbierać pierwszy upominek i stanąć do walki o nagrody!

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2023 są:
Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental
Partnerzy Główni: KYB, Philips, Narva, Valeo, Gates, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK NTK, Delphi Technologies
Partnerzy Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt

Zostaw Komentarz