Kamera do czyszczenia klimatyzacji wyróżniona

19 paź 2020

Urządzenie z kamera inspekcyjną przeznaczone do czyszczenia klimatyzacji oferowane przez firmę ROOKS zostało wyróżnione w konkursie „Produkt Roku 2020” czasopisma autoEXPERT w kategorii Narzędzia i Wyposażenie Warsztatu.

Magazyn branżowy autoEXPERT od lat organizuje konkurs „Produkt Roku” i wyróżnia innowacyjne produkty o wysokiej jakości wykorzystywane na rynku motoryzacyjnym. W tym roku uwagę jury zwróciło urządzenie z kamerą inspekcyjną przeznaczone do czyszczenia i odkażania klimatyzacji oferowane przez firmę Rooks.

– Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Kamera jest wyjątkowym i naprawdę przydatnym narzędziem specjalistycznym, które pozwala na perfekcyjne wyczyszczenie, ale także odkażenie układu klimatyzacji” – powiedział, odbierając nagrodę, Szymon Zawada, dyrektor rozwoju marki ROOKS,.

Wyróżniony produkt to kamera (boczna) z głowicą o średnicy 9 mm i specjalną dyszą do czyszczenia parownika klimatyzacji oraz przewodów wentylacyjnych. Szczególnie polecana jest do obsługi klimatyzacji samochodowych i domowych, sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie parownik klimatyzatora znajduje się w pobliżu przekaźników i instalacji elektrycznej. Kamera pozwala na precyzyjne czyszczenie, uniknięcie zmoczenia elementów podatnych na wilgoć i kontrolę wizualną w czasie rzeczywistym. To kluczowe dla dokładnego odkażenia układu klimatyzacji. Do urządzenia przeznaczone są preparaty: odkażająco-czyszczący, który niszczy grzyby, pleśnie, bakterie i wirusy, oraz czyszczący.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki ROOKS jest Auto Partner SA. – Cieszy nas, że dostarczane przez nas produkty są cenione. To już drugie wyróżnienie w konkursie Produkt Roku, po zeszłorocznych klockach ceramicznych Quaro, których też jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Potwierdza to wysoką jakość produktów jakie mamy w ofercie. Marka ROOKS stale rozwija swoją ofertę sprzętu i wyposażenia warsztatowego, gwarantując mechanikom niezawodne narzędzia, dzięki którym ich praca staje się bardziej efektywna, szybsza ale także bardziej bezpieczna – stwierdził Bartłomiej Mokry, dyrektor marketingu Auto Partner SA.

Zostaw Komentarz