Kampania telewizyjna sieci MaXserwis

31 mar 2021

Sieć warsztatowa MaXserwis po zeszłorocznej kampanii w TVN postanowiła powtórzyć działania reklamowe w telewizji. Na podstawie nowego scenariusza powstał 15-sekundowy spot, który w czytelny i przekonywujący sposób ma widzom przybliżać sieć warsztatów MaXserwis.

Na wiosnę zaplanowane zostały dwie odsłony emisji. Pierwsza ruszyła tuż przed Wielkanocą i potrwa w sumie niepełne 2 tygodnie, a jej partnerami są Motul i Quaro. Druga rozpocznie się 24 kwietnia i potrwa do 6 maja, a powstała przy współudziale firmy Mahle. Spot zostanie wyemitowany w stacjach TVN Turbo, TVN Discovery i HG TV. Jak informują przedstawiciele sieci, przy wyborze stacji i godzin emisji kierowano się najwyższą oglądalnością przez grupę docelową, dlatego też zdecydowano się na najlepszy czas antenowy.Sieć jest przekonana, że kampania zwiększy liczbę klientów w warsztatach zrzeszonych w MaXserwis, a także wpłynie na wzrost świadomości i lojalności wobec marki.

W całym kraju działa prawie 350 warsztatów MaXserwis. Przedstawiciele sieci zapewniają, że chęć akcesu wyraziły kolejne serwisy.

 

 

 

Zostaw Komentarz