Kampania z kabaretem

16 cze 2022

Sieć sklepów i warsztatów motoryzacyjnych ProfiAuto rusza z drugą edycją kampanii promocyjnej „Łowcy usterek”, tworzonej z kabaretem Łowcy.B. Pierwszą odsłonę spotów, które w krzywym zwierciadle ukazują nietypowe sytuacje w serwisach samochodowych, obejrzało ponad 6 milionów internautów. Emisja drugiego sezonu rozpoczęła się 14 czerwca w mediach społecznościowych.

 

Jak zapewniają przedstawiciele ProfiAuto, zeszłoroczna kampania „Łowcy usterekodbiła się szerokim echem w środowisku mechaników oraz osób związanych z branżą motoryzacyjną, dlatego marka postanowiła kontynuować projekt również w tym roku. Głównym jego celem jest umocnienie pozycji marki ProfiAuto w mediach społecznościowych oraz utrwalenie wizerunku mechanika jako specjalisty.

Sukces pierwszego sezonu „Łowców usterek” nie tyle spełnił nasze oczekiwania, co zdecydowanie je przerósł. Cieszy to tym bardziej, że zasięgi budowały się w dużym stopniu organicznie. Z radością obserwujemy, że niektóre powiedzenia ze spotów z zeszłorocznej edycji weszły do języka potocznego mechaników czy kierowców. Świadczy to o sile przekazu i właściwym doborze strategii oraz narzędzi promocji. Dlatego postanowiliśmy wrócić do tej formuły i po raz kolejny udowodnić, że trudny w powszechnym odbiorze temat wizyty kierowcy w serwisie samochodowym może być atrakcyjny dla widzów i zachęcać do odwiedzenia profesjonalnych warsztatów – mówi Łukasz Kopiec, członek zarządu i dyrektor ds. marketingu i PR w firmie Moto-Profil, będącej właścicielem marki ProfiAuto.

W nowej edycji „Łowców usterek” członkowie kabaretu wcielają się w profesjonalnych mechaników, jak i „czarne charaktery” świata motoryzacji – agresywnych klientów, nieuczciwych handlarzy czy domorosłych specjalistów próbujących zaoszczędzić na każdej części. Fabuła w nieco przerysowany sposób opiera się na rzeczywistych sytuacjach, jakich świadkami byli pracownicy ponad 1700 warsztatów sieci ProfiAuto Serwis w całej Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz