Katalog części DENSO do pojazdów ciężarowych, rolniczych i maszyn

01 wrz 2023

Firma DENSO wydała nowy katalog swych części przeznaczonych do pojazdów ciężarowych, użytkowych, rolniczych i maszyn przemysłowych. Ujęte w nim elementy mają łącznie ponad 7500 zastosowań.

 Na początku najnowszej publikacji DENSO dotyczącej częściom tego producenta przeznaczonym do pojazdów ciężarowych, użytkowych, rolniczych i maszyn przemysłowych przedstawiono portfolio produktów DENSO dostarczanych na pierwszy montaż (OE). Części zostały podzielone według sektorów, do których przynależą poszczególne pojazdy. Na czytelnych grafikach wyszczególniono również producentów pojazdów z całego świata, którzy korzystają z części DENSO.

Następnie rozpoczyna się zasadnicza część katalogu. W pierwszej kolejności znajdują się tu proste tabele z ogólnymi informacjami dotyczącymi każdej z części, podstawowymi zastosowaniami oraz odpowiednimi odniesieniami do części OE. Dalej publikacja składa się ze szczegółowych tabel zastosowań, które pozwalają na dokładne dobranie części do konkretnego pojazdu. W tabelach znajdują się m.in. informacje o grupie pojazdu, producencie, modelu, kodzie silnika, rodzaju paliwa, roku produkcji itd. Można znaleźć w nich zastosowania tak różne, jak AGCO i John Deere w sektorze rolniczym, Mercedes-Benz i Mitsubishi w sektorze pojazdów użytkowych czy Toyota i Yale w sektorze maszyn przemysłowych.

Podział produktów według sektorów pokazuje, że większość zastosowań – konkretnie 6387 – dotyczy średnich i ciężkich pojazdów użytkowych. Zastosowań do maszyn przemysłowych jest 753 , do pojazdów rolniczych 282, zaś w kategoria pozostałe obejmuje 88 zastosowań. Najwięcej zastosowań w sektorze pojazdów użytkowych mają części do pojazdów marek Iveco, MAN i Mercedes-Benz, a w sektorze pojazdów rolniczych – John Deere, Fendt i Landini.

W ostatniej części publikacji znajdują się tabele, w których zgromadzono wszystkie niezbędne odniesienia do części OE, aby ułatwić identyfikację i zapewnić dostawę prawidłowej części zamiennej do klienta.

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz