Katalog firmy MEWA

07 wrz 2021

Nowe wydanie katalogu firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek liczy 288 stron, na których znajdują się informacje o ponad 10 000 artykułów, w tym nowości w asortymencie rękawic roboczych i obuwia ochronnego.

Publikując swój najnowszy „Katalog produktów renomowanych marek z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy” firma MEWA wprowadziła rabat w wysokości 10% na wszystkie nowe artykuły wymienione w katalogu, które zamówione zostaną do 30 września. Promocja tą objęte zostało np. nowe obuwie ochronne Albatros, które za połączenie komfortu noszenia, sportowego wyglądu i zaawansowanych funkcji ochronnych uzyskało wyróżnienie w konkursie „German Innovation Award 21“. Nowością w asortymencie firmy MEWA są także aktualne modele sprawdzonego obuwia ochronnego serii Elten Wellmaxx. To obuwie wyposażone jest w doskonale amortyzującą podeszwę.

Swoją ofertę MEWA poszerzyła również w asortymencie środków do ochrony skóry: pojawiły się artykuły przeznaczone do higieny rąk firmy SC Johnson, m.in. bardzo skuteczny środek do dezynfekcji rąk „InstantFOAM® Complete” w kolumnach dozujących „Touch Free”. W dziedzinie ochrony dróg oddechowych oraz elementów do zakrywania nosa i ust na stanowisku pracy również mamy nowości, m.in. w postaci maseczek medycznych, masek FFP2 oraz jednorazowych maseczek firmy 3M.

 

 

Zostaw Komentarz