Katalogi SWF z nowościami

10 lis 2020

Firma Valeo opublikowała zaktualizowane katalogi wycieraczek marki SWF. W publikacjach ujętych zostało wiele nowości, zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych.

Wycieraczki marki SWF wytwarzane są z myślą o klientach poszukujących produktu najwyższej jakości. Standardem, wedle zapewnień producenta, nie odbiegają bowiem od elementów montowanych fabrycznie. Cała ich gama ujęta została w dwóch katalogach: jeden przedstawia ofertę wycieraczek do samochodów osobowych, drugi – do pojazdów ciężarowych i autobusów. Najnowsze wydania tych publikacji liczą sobie odpowiednio 199 i 46 stron, na których znalazło się wiele nowości.

I tak wśród wycieraczek do aut osobowych szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty przeznaczone do takich samochodów jak Renault Clio V, Renault Captur II, Nissan Juke, Citroen C4 Cactus czy BMW X7. Z kolei wśród nowości do samochodów ciężarowych i autobusów znalazły się między innymi wycieraczki szkieletowe do Mercedesa Actros model 2018 i Scanii R model 2016 a także wycieraczki w technologii Aquablade do autobusów Mercedes Benz Citaro i Setra.

Przypomnieć tu należy, że AquaBlade™ to opatentowana przez Valeo technologia, polegająca na wbudowaniu dysz w pióro wycieraczki. Rozwiązanie to przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zostaw Komentarz