Klucz udarowy do zadań specjalnych

28 lut 2022

Najnowszy klucz udarowy marki MILWAUKEE zapewnia mobilność i wydajność w najbardziej wymagających zastosowaniach. Producent podkreśla, że narzędzie dorównuje mocą urządzeniom pneumatycznym, sieciowym oraz spalinowym.

Klucz udarowy M18 FUEL ONEFHIWF1D zapewnia moment zrywający 2711 Nm i maksymalny moment dokręcania 2576 Nm, dzięki czemu można nim odkręcać i dokręcać śruby o średnicy aż do M42. Czterostopniowy układ DRIVE CONTROL™ pozwala użytkownikowi zmaksymalizować wydajność i dopasować zastosowanie klucza przez zmianę prędkości oraz momentu obrotowego. Wbudowany czujnik liczący uderzenia zwiększa powtarzalność wybranego momentu obrotowego.

Klucz jest wyposażony w system ONE-KEY, dzięki któremu możliwe jest włączenie specjalnego trybu pracy przy nakrętkach mocujących. Pozwala on automatycznie wyłączać narzędzie, kiedy osiągnie odpowiednią wartość momentu obrotowego w zakresie od 475 Nm do 610 Nm, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu nakrętek. ONE-KEY daje też dostęp do aplikacji, dzięki której możliwe jest wprowadzenie własnych ustawień, aby maksymalnie dopasować urządzenie do zadania lub własnych preferencji. Umożliwia także kontrolowanie pracy oraz śledzenie i blokowanie urządzeń MILWAUKEE w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Rękojeść typu D, zdejmowany i regulowany pod kątem uchwyt boczny 360° oraz długie wrzeciono gwarantują, że praca kluczem jest pewna i wygodna. Pozwalają też użytkownikowi na łatwiejsze wykonywanie zadań w trudno dostępnych miejscach. Klucz jest wyposażony w trzy wydajne diody LED, które skutecznie oświetlają miejsce pracy. W tym modelu wprowadzono także opatentowany system izolacji akumulatora, zapobiegający uszkodzeniom ogniw i zapewniający stałe połączenie między akumulatorem a narzędziem podczas użytkowania.

Wspomnijmy jeszcze, że nowy klucz udarowy wyposażony jest w silnik bezszczotkowy POWERSTATE, który zapewnia większy moment obrotowy potrzebny na przykład do usuwania zardzewiałych i przekręconych nakrętek kół, podczas gdy oprogramowanie REDLINK PLUS gwarantuje maksymalną wydajność i chroni narzędzie przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem. Dzięki akumulatorom M18 REDLITHIUM zapewniona jest wysoka wydajność i długa praca na jednym ładowaniu. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami dostępnymi w systemie M18.

Zostaw Komentarz