Kolejna edycja MILWAUKEE® Tour

15 kwi 2022

W trakcie rozpoczynające się niedługo kolejnej edycji MILWAUKEE® Tour w 25 miastach odbędzie się 28 spotkań, podczas których będzie można testować produkty MILWAUKEE®, skorzystać z porad ekspertów i poznać najnowsze innowacje przygotowane specjalnie dla różnych branż, w tym również motoryzacyjnej.

 

Na najbliższym MILWAUKEE® Tour zaprezentowane zostaną bezprzewodowe urządzenia z platform M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Pokazane będą także produkty z takich kategorii jak środki ochrony indywidualnej, akcesoria, systemy przechowywania, narzędzia ręczne oraz z najnowszej gamy produktów MILWAUKEE® – tzn. narzędzi ogrodowych. Pojawi się również okazja, by skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej właśnie z myślą o tej serii wydarzeń. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród 11 promocyjnych zestawów w atrakcyjnych cenach. Ci, którzy z niej skorzystają, będą mogli spróbować swoich sił w konkursie MILWAUKEE® Thunderbolt Challenge. Wyzwanie? Jak najszybsze złożenie 3-elementów pioruna MILWAUKEE®. Podczas każdego wydarzenia do wygrania będą m.in. narzędzia MILWAUKEE® o wartości 4000 zł.

Pierwsze wydarzenie w ramach MILWAUKEE® Tour 2022 odbędzie się 5 maja, a cała edycja zakończy się tuż przed wakacjami, 29 czerwca. Na uczestników, którzy wcześniej się zarejestrują, w wybranym miejscu spotkania czekać będzie prezent.

Kalendarz najnowszej edycji MILWAUKEE® Tour, formularz rejestracji oraz wszelkie inne informacje, w tym o promocjach podczas wydarzeń, dostępne są na stronie: https://pl.milwaukeetool.eu/tour2022/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz