Kolejna edycja MILWAUKEE Tour

05 lip 2021

Marka MILWAUKEE, znana m.in. z produkcji narzędzi akumulatorowych, ręcznych, akcesoriów, a także modułowego systemu składowania PACKOUT™, wróciła na polskie drogi z kolejną edycją MILWAUKEE Tour.

 

MILWAUKEE Tour to seria wydarzeń na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier organizowana we współpracy z dystrybutorami marki, podczas której użytkownicy mają okazję zobaczyć i przetestować najnowsze produkty, skorzystać z porad ekspertów na co dzień zajmujących się doborem narzędzi odpowiednich do potrzeb użytkownika, zobaczyć pokazy możliwości narzędzi oraz kupić produkty w promocyjnych cenach. W tym roku w ramach MILWAUKEE Tour producent zaplanował 35 wydarzeń – 18 w pierwszej edycji, która zakończyła się w czerwcu i gościła m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Toruniu, Warszawie oraz Wrocławiu, a także 17 w drugiej, która planowana jest na wrzesień 2021 roku.

Oprócz najpopularniejszych narzędzi systemów M12™ i M18™, w czerwonych namiotach rozstawianych podczas tegorocznej edycji MILWAUKEE Tour można także znaleźć ekspozycję poświęconą najnowszej akumulatorowej innowacji MILWAUKEE – systemowi MX FUEL.

Zostaw Komentarz