Kolejne „blachy” eQ-element®
z Auto-Elements

24 maj 2022

Pod presją rynku i ubezpieczycieli trudno uniknąć stosowania części alternatywnych, ale jakość wielu zamienników nie jest satysfakcjonująca. Stąd wiele warsztatów korzysta z wyselekcjonowanej linii eQ-element®, a jej dostawca Auto-Elements systematycznie ją rozbudowuje, ostatnio o „blachy” do Nissana Qashqai 2014-2021, w tym poszukiwaną pokrywę silnika.

Firma Auto-Elements to multi-dostawca wszystkich części do napraw blacharskich dowolnej kategorii jakości O-Q-P wg GVO. Szczególną rolę odgrywa tu specjalnie selekcjonowana linia zamienników objętych badaniami technicznymi, dystrybuowana pod zastrzeżonym przez Auto-Elements w roku 2003, coraz bardziej rozpoznawalnym na rynku, znakiem handlowym eQ-element®.

Gdy ubezpieczyciel lub właściciel auta nie akceptują kosztów części oryginalnych, zastosowanie zamiennika linii eQ-element® jest często optymalnym rozwiązaniem – gdy cena części jest bliższa zamiennika, a jakość oryginałowi.
Linia eQ-element® jest na bieżąco uzupełniana o nowe, nie występujące u konkurencji referencje i w kwietniu br. zostały dodane elementy nadwozia do popularnego samochodu Nissan Qashqai 2014-2021, w tym bardzo poszukiwana na rynku pokrywa silnika.

 

Zostaw Komentarz