Kolejny webinar od Inter Cars

20 kwi 2020

W czwartek 23 kwietnia o godzinie 17:00 przeprowadzony zostanie kolejny bezpłatny webinar, mający na celu pomoc mechanikom i właścicielom warsztatów w nowej rzeczywistości. Podczas tego trzeciego już wirtualnego spotkania eksperci poruszą temat reklamy w Internecie.

Epidemia COViD-19 wprowadziła w wielu warsztatach konieczność radykalnych zmian. W pierwszej fazie były one związane z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa klientów i pracowników. Obecnie jednak głównym wyzwaniem, przed którym stają właściciele serwisów jest dotarcie do potencjalnych klientów z informacją o funkcjonowaniu warsztatu. Internet z dnia na dzień stał się głównym kanałem komunikacji, jednak wiele osób nie do końca wie, jak korzystać z tego narzędzia.

Z pomocą przychodzi Inter Cars wraz ze swoją akcją #pomagamypomagać. Jednym z filarów programu są darmowe webinary, podczas których eksperci poruszają wiele istotnych tematów istotnych dla funkcjonowania warsztatów w czasach pandemii. Aby stać się uczestnikiem takiego webinaru,  wystarczy wejść tutaj i wypełnić odpowiedni formularz.

Więcej na temat webinarów i samej akcji#pomagamypomagać znaleźć można na poświęconej jej stronie. W przedsięwzięcie zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, Mann Filter, Filtron, Delphi, Febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, Osram, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

Zostaw Komentarz