Kompresor i spawarka TM-GROUP

08 paź 2021

Firma TM-GROUP zajmująca się produkcja, sprzedażą, montażem oraz serwisem sprzętu przemysłowego wprowadziła na rynek dwa urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym warsztacie.

Pierwsze z nich to kompresor olejowy 300L do profesjonalnej obsługi instalacji i narzędzi pneumatycznych. Solidna konstrukcja zapewnia długi okres bezawaryjnej eksploatacji. Duża moc i zasilanie trzyfazowe oraz napęd pasowy zapewniają duży moment obrotowy, a tym samym płynne i bezproblemowe działanie agregatu.

Kompresor 8/10 barowy doskonale nadaje się do prac wymagających zwiększonej mocy. Sprężarka wyposażona jest w filtr powietrza, wziernik kontroli poziomu oleju, zawór umożliwiający spuszczenie wody zgromadzonej w zbiorniku oraz zawór bezpieczeństwa. Szerokie ożebrowanie pozwala na wydajne chłodzenie, a wzmocniona obudowa gwarantuje doskonałe smarowanie. Silnik kompresora ma w 100% uzwojenie miedziane.

Urządzenie może współpracować z wieloma rozmaitymi narzędziami, oferując w ten sposób szerokie spektrum zastosowania. Może zasilać klucze pneumatyczne, pistolety lakiernicze, piaszczarki itp. Ma pełną dokumentację techniczno-ruchową (DTR) oraz wszelkie certyfikaty wymagane do zgłoszenia w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Drugim urządzeniem, które przyda się w serwisie samochodowym jest profesjonalna spawarka – migomat MIG-250YY MMA-2. Jak zapewniają przedstawiciele TM-GROUP to jeden z najpopularniejszych migomatów na rynku, cieszący się dobrą opinią użytkowników. Jest solidny, mobilny i prosty w obsłudze.

Spawarka wyposażona jest w gniazdo Euro i dwa wyświetlacze LCD oraz system chłodzenia powietrzem. Ma też możliwość zmiany biegunowości do spawania drutem samoosłonowym. Przyjmuje drut na szpuli 15 kg. W komplecie dostępne są przewody, również do podłączenia butli.

Wszystkie urządzenia oferowane przez TM-Group mają odpowiednie europejskie atesty bezpieczeństwa pracy.

Zostaw Komentarz